Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi Bilgi Sandığı
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

" style="float:left; width: 200px; margin-right: 7px; margin-bottom: 7px;" src="https://www.elemanbulma.com/images/calisma_ve_sosyal_guvenlik_bakanligi_20_memur_aliyor_en_az_lise_mezunu_h3-728x410.png"/>

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı En Az Lise Mezunu 20 Memur Alıyor!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı en az lise mezunu 20 memur alımı yapıyor. Kamu kurumları KPSS 2017/1 merkezi ataması kapsamında yayınladıkları ilanlar ile bünyesine memur personel alımı yapıyor. Ihtiyaç duyduğu kadrolar için Devlet Personel Başkanlığına taleplerini ileten kurum 20 memur alacağını bildirdi.

Söz konusu ilanda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde açık olan pozisyonlar için lise, önlisans ve lisans mezunları arasından 20 memur alımı yapacağını duyurmuştur. Peki bu ilana kimler başvuru yapabilecek?

Alım Yapılacak Kadrolar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı kapsamında Lisans mezunu 8 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 1 Programcı, 2 Kimyager ve 1 adet Çocuk Gelişimcisi akacak. Önlisans Mezunu 4 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 2 Memur ile birlikte Lise Mezunu 2 teknisyen olmak üzere toplamda 20 personel alımı yapacaktır.

Yukarıda kadrolar ve hangi pozisyon için toplam kaç personel alınacağı belirtilmiştir.  Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olan adaylar KPSS 2017/1 merkezi ataması kapsamında aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvurularını yapabilirler.

 

https://ais.osym.gov.tr

 

ETİKETLER:

Trend İş İlanları

Bu sitenin tüm hakları saklıdır!

Facebook İş İlanları Sayfamız Twitter İş İlanları Sayfamız Google İş İlanları Sayfamız Linkedin İş İlanları Sayfamız

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin