Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi Bilgi Sandığı
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

Bilgi Sandığı

<div class=

Kar Marj Yüzme Ne Ol mu?

İşletme kişiler için kar marjları
Kredi: enciktepstudio / Shutterstock

İşletmelerin para biriktirmek için para kazanmaları gerekiyor. Kar marjları izleme ve izleme sistemi, iş dünyası ve işbirliğiniz büyüyebilir.

Bir işte bir iş ya da bir garajda çalışan olmak, kar marjlarınızı anlamanız ve ne olması durumunda bunu iptal edebilirsiniz. İş Haberleri Günlük, işletme ve finans uzmanları ile görüştü - kar marjları hakkında bilmeniz gerekenler.

Kar marjı nedir?

Kâr marjı, birleşik karlılığa ölçüsüdür. smp  CEO'su Linda Herron, "Kâr marjları yüzde ve ölçüyor ve bir işin onu bir dolarını kazanıyorlar ve kazandığını    " dedi  

Herron, net servet gelircesiyle gerçekleşti. Tüm gelirler, tüm gelirler.

ABD Doları ve Tahmini (100 ABD Doları - 100 ABD Doları). Brüt kârınızı belirledikten sonra, bu sayıyı gelir marjına (100 $) bölünmüş. 90 ABD Doları / 100 = 0.9. Ardından, 100 ile çarpıyor, bu da kâr marjını yüzde 90 yapıyor.

Neden önemli?

Karmakarışık Troy, işinizi ne kadar sağlamlaştırırsanız, işinizin genel sağlandığı ve işinizdeki sorunlarınız giderilmesi.

finans ortakları Ken Wentworth, “Kar marjı TEKNİK, KOMPOZİYET, KOMPOZİSYONU, DOĞRUDAN, TARAFINDAN GELECEĞE GETİRMEKTEDİR” dedi   "Fiyatlandırma Sorunlarının Hızlı bir sekilde belirlenmesine Yardımcı Olabilir. AYRICA, fiyatlandırma hataları  n   yaratabilir Ettik bu nedenle varlığınızın devam eden varlığını tehdit edebilir."

Uyanık Danışmanlık ve Koçluk  CEO'su Glenn Gutek dees fikirde. İş Haberleri Daily'ye “Kar marjınız işin genel sağlığını ortaya koyuyor” dedi. "Kar marjlarınız, bütün harcamalarınız için size yatırım getirisini tamamlıyoruz. Marjınız düşüktür, işinize en uygun yatırım getirisini elde edemezsiniz." 

Kar marjlaması nedir?

Kar marjınız kesinlikle sektörünüze haritası. "10, daha fazla" diye açıkladı, Wentworth Business News Daily'e karşı demeçte, iş dünyasında marjların yüzde 80, hatta yüzde 100 ila 300 geçebileceğini belirtti.

Herron, tüm işletme sahiplerinin değer gelirini sunuyor. "Bu, kendi marjlarını bir takım varsayımlara dayanarak izin alıyor. O zaman endüstri standardı kâr marjetleri neler yapıyorsanız ve yapıyorsin." 

Kar marjlarını artırın.

Bir işletme sahibi, işinizin nasıl para harcalaştığını bilmelisiniz. Kar marjlarınızı artırmanın en önemli adımlarından biri takip masraflarıdır. Ne için para harcadığınızı bilmiyorsanız, kârınızı nasıl azaltabilir ve nihayetinde kâr marjiyeleri nasıl iyileşebilirsiniz?

MyCorporation.com'un  CEO'su Deborah Sweeney abonelikler, ofis için kahve Ekstra, Ettik ofis Avantajları gibi gereksiz harcamalara dikkat etmenizi Ettik nakit akışı sorunlarınız oldugunda Bunları  azaltmanızı  önerir.

Sweeney Business News Daily'ye karşı demeçte, "Nakit akışının yoğunlaştırılması ve yoğunlaştırılması şarttır." "Ne harcayacağınızı ne yapacağınızı biliyorsunuz, ne kadar iyi."

Wentworth, uygun müşteri ve ürün kar marjlarını izlemenizi önerir. Kardeş bir ürününüz varsa, maliyet yükseltin, üretim maliyetlerini düşürün ya da ürünü veya imkanınız. Daha fazla kârlı ürünlere ya da fiyatları artırıyoruz.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Spor Salonu Yönetimi Nedir Nasıl İşliyor?      

Bir iş yürütüyorsanız ve sadece size uygunluğunu sağlamak için bir araya getirilmiştir, bu harika bir tanıtımdır. SaaS fitness yazılımı için var ve hepsi benzersiz satış ipuçları.

Spor salonu yönetimi yazılımı nedir?

Bu bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, programları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları KÜÇÜK BİLGİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİTE İÇERİSİNDE SİTE İÇERİSİ.

Spor yazılımı nasıl kullanılır?

Spor Salonları, Yazılımlar, Eğitim Programları, Eğitim Programları edinme ve e-posta gönderin.

Fitness eğitmenleri ile ilgili programlarınız için lütfen programınızı izleyin. Bu bilgisayar, bir yazılım veya bir web sitesi hazır bulundurun.

Spor yönetimi yazılımını kim kullanıyor?

Spor salonu programlama yazılımı sadece anlam spor salonlarını çalıştıran insanlar için değil. Dans stüdyoları, yoga stüdyoları, jimnastik eğitimcileri, spin stüdyoları, kaplıcalar, salonlar ve hatta bağımsız eğitmenler zamanlama yazılımları parçalarıdır. Müşterileri sınıf veya hizmet sunmaya odaklanan herhangi bir işletme, spor yazılımlarını açma; okullar, kamplar ya da etkinlik mekanları için, bir bir programlama yazılımı en iyisidir. Spor salonları ile ilgili bölümler, eğitimciler ve sınıf programlaması ve kilometre taşı takibi, alan kullanımı veya kaynak yönetimi bulunmamaktadır.

Orada ne tür fitness planlama yazılımı var mı?

Farklı şirketler, iş sektörü için çok teşekkürler. Sektördeki dev, diğer büyük SaaSlerce gibi çok çalışan  MindBody  ; Geniş bir elde edilebilir ürün içinde farklı. Ayrıca, daha az dahil ve dahil olan, endüstriye özel yazılım ürünleri de vardır. Niş spor salonu Uygulamaları Için CrossFit spor salonları için Gerekli  WOD Hazne  dans jimnastik ettik ettik STÜDYOLARI İdeal Olan Için  Jackrabbit Sınıfı  VERİLEBİLİR.

Spor programlarının programı ne kadar?

Diğer SaaS çözümleri gibi spor salonları çok medikal fiyat noktalarında mevcuttur. Bazı spor yazılımları sınırsız sayıda kullanıcı ve üyeye sahiptir. Maalesef, fiyatlandırma konusunda birlikte sınav.

Genel olarak, daha büyük şirketler daha fazla ücret. Sektör lideri MindBody, ayda 125 dolardan birinde bir Temel paket sunuyor. SaaS sağlaymanın en yüksek seviyesi ayda 395 dolardan başlıyor. WOD Hopper gibi ürünler, aylık aylık maliyetler (WOD Hopper için ayda 130 dolar) sunarken,   Vagaro  (spa, salon ve fitness stüdyosu için) gibi diğer şeyler için 25 ABD doları, ayda 35 dolar iki katı ve doğru doğru ölçeklemeye devam ediyor.

Alt çizgi

Spor salonları, spor stüdyoları ve kişisel antrenörler için spor yönetimi yazılımı, ödüller kabul etme ve takip etme ile Üyeler ve moda yönetmenin en iyi yoludur. Evinizi ve alışverişinizi, üyelik yönetimi, evrak ve analog izleme için harcanan süreyi en aza indirmenize ve dolaylı olarak daha iyi bir deney sunmanıza yardımcı olabilir.

________________________________________________________________________________________

 

Moda Tutkunları için 9 ana İş Fikirleri

Moda Fanatikleri için 9 İş Fikirleri
Kredi: joyfull / Shutterstock

Modadaki tek imzalı işlerin tasarımı, fotoğrafçı ya da model olduğu günlerden uzun bir yol kattı. Bugün kariyerde çalışmak, uzmanlıklarına özel olarak sunulmuştur.

Dünya modası sizi heyecanlandırırsa, o zaman içinde sizinkini yapmak için sizi bekliyoruz. Burada iş yapmak için fanatikler için bir isim yapmanıza yardımcı olur. 

1. Moda Etkinlik üreticisi

Bir defile koşmak kolay değil. Moda etkinliklerinde tasarımcılar ve modeller ile çalışır, hatta bazen onları koçluk yaparlar.

New York merkezli bir moda etkinliği prodüksiyon şirketi olan  Nolcha'nın kurucusu Kerry Bannigan, “Tasarımcıya pist gösterisi ile yardımcı olacak ve giysilerin bedenta nasıl gösterilmesi modeli ve modellerin kullanımına nasıl bir bakışa sahiptir” dedi.           

Başlangıçta minimum olsa da - çalışanlara ve hatta bir ofise olmak olmaz - biraz kendi kendini tanıtmanız gerekecek. Bannigan, bu tür işler için ilişkilerin ve tavsiyelerin anahtarıdır. Kartvizitler, bir portfoilioyu gösteren bir site ve bir web sitesidir. Sektör web siteleri açısından ağ oluşturma da yapılabilir, dedi.           

Bannigan, bu kariyere başlamadan önce moda şovlarını anlamalı, yaratıcı insanlarla çalışmalı ve farklı kişiliklerle başa bırakmak için kullanın. Gelir potansiyeli, sahip olmadıkları ve büyüklüklerini göstermektedir.

2. Marka vekili

Moda, yaratıcılığa giden bir endüstridir ve çok işe dayanıklılık. İşletme sahiplerinin telif hakkı ve ticari marka sağlanması konusunda avukatlar, alandaki önemli oyunlarıdır. 

Andrea Sager Yasası PLLC'nin  kurucusu Andrea Sager, "Daha önce kendi hukuk uygulamamı açmadan önce bir kadın  amadı sahiptim  ." Dedi. "Uygulamayı ve ticarileştirmeyi hak ediyorsanız.

Bu tür bir moda kariyeri için yasal bir zemin açıklığı, ancak "küçük işletme sahiplerine aittir" temsili kapsam yardım etme "birlikte de budur. 

3. Moda iş koçu

Bu iş, modaya geçmek isteyen kurumsal bir arka plana sahip biri için. Bir moda iş koçu, kredi planı ve tahsilatı ve defter tutma gibi günlük görevlere kadar işler. Bannigan, yaratıcılık tasarımları farklı iş ortamlarında nasıl performans göstereceklerini ve lisansimde bulunabilecekleri hakkında koçluk rehberini okuyabilirsiniz.

Moda koçluğu için iş başı çok az, ancak potansiyel potansiyeli önemli, Bannigan ücreti: "Yerleşik kullanım danışmanlığı hizmetleri, sabit müşteri ile altı haneli maaşlar gerektirir."

4. Moda blogcusu

Günümüzün en etkili moda web siteleri, The Sartorialist gibi, küçük moda blogları olarak giriş yaptı. O zamandan beri endüstri düşün liderliklerini kendi haline getirerler ve çok sayıda reklam satıyorlar.           

Moda blogları, web sitesi geliştirme ve barındırma hizmetleri oldukça ucuza getirilmiştir, büyük yatırımlar çok büyüktür. Burada moda fotoğraflarını izlemiyor takip etmek şehir sokaklarını takip ediyorsanız, trendleri takip edin.           

Angie Wojak, bir moda blogunun mevcut işinizin tamamlayıcısı olduğunu söyledi. "Bir iş enflasyon kendi başınıza bir blog başlatabilir ve büyük bir nakit para harcamaz." 

5. Fotoğraf stilisti

Fotoğraf stilistleri, fotoğrafçılarla birlikte çekimler yapmak, çekimlerinizi almak, mobilya ve gereçler ve fotoğraf çekimleri planlandığı gibi gitmek için çalışmak. Sara Petitt'e göre, iyi bir moda anlayışı, moda tarihinin anlaşılmasına ve ürünlerinize kaynaklandığınızı bilmenin akıllıca olması gerekir.           

Başarılı fotoğraf stilistleri olan bir arka plandan gelebilir. Genel iş iyi bir iş yürütme ve kelime-arasında-bulaşış işareti. Fotoğraf stilistleri saat veya proje tarafından ödenebilir.

6. Halkla ilişkiler temsilcisi

Favori marka markalarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle konuşmayı seviyor musunuz? En son moda haberlerini ve örnek satışlarını mı bulacaksınız? Öyleyse, kendi moda halkla ilişkiler işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Moda PR, bir araya getirilmesi zor bir alandır, ancak doğru ve kolay bir şekilde, tasarımcılar ve diğer moda işletmelerinde medya ve modaya göre fark edilmesine yardımcı olabilirsiniz.           

PR Couture ile ilgili  bir   yazıda  , girişimci Jonathan Leger, bir moda profesyonel profesörü olarak başarı temelini kazandı. Müşterilerinizin farklı markalardan farklı bir şekilde oluşturulmalarını sağlamak, modaya uygun hale getirmek, modaya uygunluk ve modaya uygunluk sağlamak, modasımabilmek için, modası geçmiş ve işlerle değer üretmek için.           

Onun PR işinde olduğu gibi, Leger, moda gazetecilerinin başlaması ve mutsuz çıkarmalar, modeller ya da editörlerden kaynaklanması için bir krizle başa hazırlık hazırlarıları düzenlenecektir.

7. Kişisel stilist

Dolaplarını yıkamak ve kaslı kıyafetleri saklamak için eşyalarınızı istediğiniz yere gönderiniz. Tüm  dolabını - saat başı ödeme.

Bir modacı olarak, bu iş boyutu kendi moda anlayışından memnun olmayan kişilere yardımcı olmak için ilham vermek. Endüstrinizde tutkularınızı ve bilginizi kullanarak, birisinin drenajdan fab'a geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Hizmetinizi ne kadar taahhüt ettiğinize bağlı olarak, sadece iyi yatırımdır, sadece bu işe dayanacak kadar para kazanabilirsiniz.

8. Moda illustrator

Sanatsal olmanın yanı sıra moda da iseniz, bir  moda illustrator  olarak başarı bulunmaktadır. Pastel, kalem, yağ, boya, işaret ve hatta bilgisayarlarda, tasarımları ve fikirleri ifade etmek için eskizleraktadır.

Bir işin içinde, bir bilgisayardan üst düzey bir çalışana sahip olmak için bir tasarımcı / moda şirketi ya da serbest çalışanı için çalışabilirsiniz. Resimlerinizi kendiniz veya bir üçüncü tarafça da satabilirsiniz. Eski bir sosyal medya varlığına sahip olmaktır.

9. Perakende analisti

Gelişmekte olan eğilimler tanımlayabilmek, modaya uygun olmak, onu bir araya getirmek ve saklamak için bir kaynak haline getirebilir. Perakende analistleri perakendecilere önemli satın alma ve satış kararları vermelerine yardımcı olmak için moda ve verilere olan tutkusunu içeren. 

Emily Bezzant, baş analisti olarak  EDITED  , "rol sinyali ve değişkenlerin günlük vatan zamanına bağlı olarak." "Bir işin en önemli olduğu, işin nasıl yapıldığının bilinmemesidir."

Bu rol, trendlerin zirvesinde kalmak ve analitik akıllarını sağlamak için moda fanatikleri için uygunluk harika bir şey.

Sammi Caramela ve Jeanette Mulvey tarafından ekleniyor. Bu makalenin önceki bir sürümü için mevcut kaynak görüşmeleri yapıldı.

_______________________________________________________________________________________________________________

 

3 Kardeş 'Süper Kahve' Yapmak ve Satmak için Birlikte Çalışıyor

Süper Kahve Başarı Hikayesi
Kredi: ABC

Daha sonra Philadelphia Üniversitesi'nde basketbolcu olan Jordan DeCicco, sabah erken saatlerde çalıştıktan sonra 8'de muhasebe dersinde uyanık kalmadı. Pratik yapmak için şişelenmiş kahve aramaya gitti, ama şeker ve yapay malzemelerle dolu olmayan bir şey bulamadı.

Ürdün, “Şeker ve krema ve sütle dolu” dedi. "Bu büyük bir sorun oldu." Pazar günleri, Ürdün, hindistan cevizi yağı gibi sağlıklı yağlarla şeker ticareti yapılan kendi "süper kahvelerini" demiştir.

Kahvesini uygulamaya ve sınıfa getirirdi. Yakında arkadaşları, takım arkadaşları ve sınıf arkadaşları onun "Süper Kahve" nin bir kısmını istiyorlardı. Jordan, ellerinde potansiyel bir iş olduğunu fark ettikten sonra, onunla aynı değerleri paylaştığını bildiği iki kişiyi aradı ve işini bir sonraki seviyeye taşıyabildi - iki büyük erkek kardeşi, Jake ve Jimmy.

Şimdi Super Coffee, çoğu üniversite kafeteryasında ve Wawa, Wegmens ve Whole Foods gibi mağazalarda satılmaktadır. İş Haberleri Günlük olarak Ürdün, Jake ve Jimmy ile bir yurt odasında iş kurma ve ailenizle nasıl bir iş çıkarmaları konusunda sohbet ettik.

Ailenle çalışmanın avantajları

Aileyle çalışmak, benzersiz bir avantaj ve dezavantaj kümesi ile gelir. Bir büyük avantaj, iş ortaklarınıza güvenmektir ve gerçekten bilmektir. Arkadaşlarına ya da takım arkadaşlarına sormak yerine, Kitu Life'ın en küçük erkek kardeşi ve kurucusu olan Ürdün kardeşlerinden yardım istemesine karar verdi.

Ürdün Business News Daily gazetesine verdiği demeçte, "Yaşımıza gerçekten yakın ve gerçekten iyi bir ilişkiye sahibiz." Hepsinin aynı değerleri paylaştığını biliyordu ve ilerlemek için değerlerinden ödün vermekten asla riske atmayacaktı.

Kardeşler bir araya geldi ve daha iyi bir kahve yaratmak için ortak bir hedefe doğru çalışmaya başladı.

Ürdün, “Olumlu bir yaşam için pozitif enerjiyiz” dedi. "Onları biraz daha iyi hale getirirken, herkesin gününü biraz daha iyileştirecek bir şey yapmak istedik."

Jake, ortadaki erkek kardeş ve COO, “Birlikte çalışmanın en iyi yanı, değer tabanlı bir sistem olması ve daha büyük resme bağlı olduğumuz” dedi. "Oldukça dengeli bir şekilde kaldık ve ödülümüze göz kulak oluyoruz."

Üçlü için bir başka önemli artı, hepsinin aynı apartmanda yaşadıkları ve sürekli olarak birbirleriyle fikir alışverişinde bulundukları ve ürünlerini geliştirdikleri.

“Birlikte yaşıyoruz ve haftada yedi gün çalışmamıza izin veriyor,” dedi Jake. "Fiş sökücü yok ve pozitif enerjiyi akıtıyoruz."

Ailenle çalışmanın ve iş-yaşam dengesinin bulunmasının dezavantajları

Aile işletmeleri için en büyük zorluklardan biri, çalışan ve kişisel bir ilişkiyi yönetmektir. Ailenizle çalışan bireyler, sınırlar koymada sorun yaşayabilir, bu yüzden işletme aile zamanından uzaklaşmaz. Üç DeCicco bazen bununla mücadele ediyor.

Jake, Business News Daily'ye verdiği demeçte, "Bizim için en büyük konunun asla fişten çekilemediğini, bunun da iyi bir şey olduğunu düşünüyorum," dedi. Kardeşler kısa bir süre önce şirketlerine 2015 yılında başladıklarından beri ilk tatillerini yaptılar. İtalya'da babasının 50. doğum gününü kutlarken, kendilerini kahve hakkında konuştuklarını ve kendilerini durmaya zorladıklarını gördüler.

En büyük erkek kardeşi ve CEO'su Jim, bir dezavantajının iş tecrübesi olmaması olduğunu düşünüyor. "Organizasyon, iletişim gibi şeylere gelince, hareket halindeyken öğreniyoruz. Bu karmaşık." 

Her deneyimden en iyi şekilde yararlanın

Her deneyimin en iyisini yapmak önemlidir. İşinize yeni başladığınızda, muhtemelen yolda çok fazla darbe olacaktır. Ama çarpmalara nasıl tepki verdiğiniz, başarınızı dikte eden şeydir.  

Haziran 2017'de, üç erkek kardeş Kitu Life'ı kurmak için " Shark Tank " a gitti . Bir anlaşma olmadan uzaklaştıklarında, deneyimin çoğunu yaptılar. 

Jim, "Kendi şansını yaratmaya gerçekten inanıyoruz," dedi. "'Shark Tankı' yaptığınız şeydir. En iyisini yaptık ve hikayemizi anlatmak için çalıştı."

Bu bölümü filme çektiklerinde, bazı köpek balıkları kahvenin tadından hoşlanmıyorlardı. Bir anlaşmanın olmamasıyla ilgili hayal kırıklığına uğramak yerine, kahve reçetelerini değiştirdiler. Jim, “Her zaman olabildiğince iyi yapmak için değiştiriyoruz” dedi.

Artık ürünlerini yeni mağazalara tanıttıkları zaman, "Köpekbalığı Tankı'nda Görüldük" ile destekliyorlar. Bu sayede tüketiciler, ürünlerinin arkasında bir hikaye olduğunu biliyorlar.

Rekabet ve risk almak

En iyi işletme sahiplerinden bazıları rekabetçi ve risk alıcılarıdır. Üç kardeşin hepsi üniversite sporcularıydı, bu yüzden yarışmaya yabancı değiller. Büyüyen tarlada tartışmaya girerlerken, şimdi aynı takımdaydılar ve daha az iç rekabet ve daha fazla dış rekabet.

Hala iş ortakları ve erkek kardeşlerin yaptığı gibi bazı argümanlar var, ancak üretken ve işlerini geliştirmekle ilgili. Jim, "Elimizdeki en ateşli konuşmalar sübjektif, tıpkı şişenin neye benzemesi gerektiği gibi ya da yeni ürünlerin çağrılması gerekenler gibi" diyor.

İşe odaklanmaya karar verdiklerinde hepsi içeri girdi. Ürdün işten ayrıldı ve Jim, işini Wall Street'te bıraktı. Ailelerine planlarını anlattıklarında mutlu olmadılar.

Ürdün, “Onları tutkum ve vizyonumla ikna etmeliyim” dedi.

 

" src="https://www.elemanbulma.com/images/IMG_20180923_214205_046.jpg" style="float: left; max-width: 250px; margin-right: 10px; margin-bottom: 10px;" />

Kar Marj Yüzme Ne Ol mu?

İşletme kişiler için kar marjları
Kredi: enciktepstudio / Shutterstock

İşletmelerin para biriktirmek için para kazanmaları gerekiyor. Kar marjları izleme ve izleme sistemi, iş dünyası ve işbirliğiniz büyüyebilir.

Bir işte bir iş ya da bir garajda çalışan olmak, kar marjlarınızı anlamanız ve ne olması durumunda bunu iptal edebilirsiniz. İş Haberleri Günlük, işletme ve finans uzmanları ile görüştü - kar marjları hakkında bilmeniz gerekenler.

Kar marjı nedir?

Kâr marjı, birleşik karlılığa ölçüsüdür. smp  CEO'su Linda Herron, "Kâr marjları yüzde ve ölçüyor ve bir işin onu bir dolarını kazanıyorlar ve kazandığını    " dedi  

Herron, net servet gelircesiyle gerçekleşti. Tüm gelirler, tüm gelirler.

ABD Doları ve Tahmini (100 ABD Doları - 100 ABD Doları). Brüt kârınızı belirledikten sonra, bu sayıyı gelir marjına (100 $) bölünmüş. 90 ABD Doları / 100 = 0.9. Ardından, 100 ile çarpıyor, bu da kâr marjını yüzde 90 yapıyor.

Neden önemli?

Karmakarışık Troy, işinizi ne kadar sağlamlaştırırsanız, işinizin genel sağlandığı ve işinizdeki sorunlarınız giderilmesi.

finans ortakları Ken Wentworth, “Kar marjı TEKNİK, KOMPOZİYET, KOMPOZİSYONU, DOĞRUDAN, TARAFINDAN GELECEĞE GETİRMEKTEDİR” dedi   "Fiyatlandırma Sorunlarının Hızlı bir sekilde belirlenmesine Yardımcı Olabilir. AYRICA, fiyatlandırma hataları  n   yaratabilir Ettik bu nedenle varlığınızın devam eden varlığını tehdit edebilir."

Uyanık Danışmanlık ve Koçluk  CEO'su Glenn Gutek dees fikirde. İş Haberleri Daily'ye “Kar marjınız işin genel sağlığını ortaya koyuyor” dedi. "Kar marjlarınız, bütün harcamalarınız için size yatırım getirisini tamamlıyoruz. Marjınız düşüktür, işinize en uygun yatırım getirisini elde edemezsiniz." 

Kar marjlaması nedir?

Kar marjınız kesinlikle sektörünüze haritası. "10, daha fazla" diye açıkladı, Wentworth Business News Daily'e karşı demeçte, iş dünyasında marjların yüzde 80, hatta yüzde 100 ila 300 geçebileceğini belirtti.

Herron, tüm işletme sahiplerinin değer gelirini sunuyor. "Bu, kendi marjlarını bir takım varsayımlara dayanarak izin alıyor. O zaman endüstri standardı kâr marjetleri neler yapıyorsanız ve yapıyorsin." 

Kar marjlarını artırın.

Bir işletme sahibi, işinizin nasıl para harcalaştığını bilmelisiniz. Kar marjlarınızı artırmanın en önemli adımlarından biri takip masraflarıdır. Ne için para harcadığınızı bilmiyorsanız, kârınızı nasıl azaltabilir ve nihayetinde kâr marjiyeleri nasıl iyileşebilirsiniz?

MyCorporation.com'un  CEO'su Deborah Sweeney abonelikler, ofis için kahve Ekstra, Ettik ofis Avantajları gibi gereksiz harcamalara dikkat etmenizi Ettik nakit akışı sorunlarınız oldugunda Bunları  azaltmanızı  önerir.

Sweeney Business News Daily'ye karşı demeçte, "Nakit akışının yoğunlaştırılması ve yoğunlaştırılması şarttır." "Ne harcayacağınızı ne yapacağınızı biliyorsunuz, ne kadar iyi."

Wentworth, uygun müşteri ve ürün kar marjlarını izlemenizi önerir. Kardeş bir ürününüz varsa, maliyet yükseltin, üretim maliyetlerini düşürün ya da ürünü veya imkanınız. Daha fazla kârlı ürünlere ya da fiyatları artırıyoruz.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Spor Salonu Yönetimi Nedir Nasıl İşliyor?      

Bir iş yürütüyorsanız ve sadece size uygunluğunu sağlamak için bir araya getirilmiştir, bu harika bir tanıtımdır. SaaS fitness yazılımı için var ve hepsi benzersiz satış ipuçları.

Spor salonu yönetimi yazılımı nedir?

Bu bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları, programları, bilgisayarları, bilgisayarları, bilgisayarları KÜÇÜK BİLGİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİSTEMİ SİTE İÇERİSİNDE SİTE İÇERİSİ.

Spor yazılımı nasıl kullanılır?

Spor Salonları, Yazılımlar, Eğitim Programları, Eğitim Programları edinme ve e-posta gönderin.

Fitness eğitmenleri ile ilgili programlarınız için lütfen programınızı izleyin. Bu bilgisayar, bir yazılım veya bir web sitesi hazır bulundurun.

Spor yönetimi yazılımını kim kullanıyor?

Spor salonu programlama yazılımı sadece anlam spor salonlarını çalıştıran insanlar için değil. Dans stüdyoları, yoga stüdyoları, jimnastik eğitimcileri, spin stüdyoları, kaplıcalar, salonlar ve hatta bağımsız eğitmenler zamanlama yazılımları parçalarıdır. Müşterileri sınıf veya hizmet sunmaya odaklanan herhangi bir işletme, spor yazılımlarını açma; okullar, kamplar ya da etkinlik mekanları için, bir bir programlama yazılımı en iyisidir. Spor salonları ile ilgili bölümler, eğitimciler ve sınıf programlaması ve kilometre taşı takibi, alan kullanımı veya kaynak yönetimi bulunmamaktadır.

Orada ne tür fitness planlama yazılımı var mı?

Farklı şirketler, iş sektörü için çok teşekkürler. Sektördeki dev, diğer büyük SaaSlerce gibi çok çalışan  MindBody  ; Geniş bir elde edilebilir ürün içinde farklı. Ayrıca, daha az dahil ve dahil olan, endüstriye özel yazılım ürünleri de vardır. Niş spor salonu Uygulamaları Için CrossFit spor salonları için Gerekli  WOD Hazne  dans jimnastik ettik ettik STÜDYOLARI İdeal Olan Için  Jackrabbit Sınıfı  VERİLEBİLİR.

Spor programlarının programı ne kadar?

Diğer SaaS çözümleri gibi spor salonları çok medikal fiyat noktalarında mevcuttur. Bazı spor yazılımları sınırsız sayıda kullanıcı ve üyeye sahiptir. Maalesef, fiyatlandırma konusunda birlikte sınav.

Genel olarak, daha büyük şirketler daha fazla ücret. Sektör lideri MindBody, ayda 125 dolardan birinde bir Temel paket sunuyor. SaaS sağlaymanın en yüksek seviyesi ayda 395 dolardan başlıyor. WOD Hopper gibi ürünler, aylık aylık maliyetler (WOD Hopper için ayda 130 dolar) sunarken,   Vagaro  (spa, salon ve fitness stüdyosu için) gibi diğer şeyler için 25 ABD doları, ayda 35 dolar iki katı ve doğru doğru ölçeklemeye devam ediyor.

Alt çizgi

Spor salonları, spor stüdyoları ve kişisel antrenörler için spor yönetimi yazılımı, ödüller kabul etme ve takip etme ile Üyeler ve moda yönetmenin en iyi yoludur. Evinizi ve alışverişinizi, üyelik yönetimi, evrak ve analog izleme için harcanan süreyi en aza indirmenize ve dolaylı olarak daha iyi bir deney sunmanıza yardımcı olabilir.

________________________________________________________________________________________

 

Moda Tutkunları için 9 ana İş Fikirleri

Moda Fanatikleri için 9 İş Fikirleri
Kredi: joyfull / Shutterstock

Modadaki tek imzalı işlerin tasarımı, fotoğrafçı ya da model olduğu günlerden uzun bir yol kattı. Bugün kariyerde çalışmak, uzmanlıklarına özel olarak sunulmuştur.

Dünya modası sizi heyecanlandırırsa, o zaman içinde sizinkini yapmak için sizi bekliyoruz. Burada iş yapmak için fanatikler için bir isim yapmanıza yardımcı olur. 

1. Moda Etkinlik üreticisi

Bir defile koşmak kolay değil. Moda etkinliklerinde tasarımcılar ve modeller ile çalışır, hatta bazen onları koçluk yaparlar.

New York merkezli bir moda etkinliği prodüksiyon şirketi olan  Nolcha'nın kurucusu Kerry Bannigan, “Tasarımcıya pist gösterisi ile yardımcı olacak ve giysilerin bedenta nasıl gösterilmesi modeli ve modellerin kullanımına nasıl bir bakışa sahiptir” dedi.           

Başlangıçta minimum olsa da - çalışanlara ve hatta bir ofise olmak olmaz - biraz kendi kendini tanıtmanız gerekecek. Bannigan, bu tür işler için ilişkilerin ve tavsiyelerin anahtarıdır. Kartvizitler, bir portfoilioyu gösteren bir site ve bir web sitesidir. Sektör web siteleri açısından ağ oluşturma da yapılabilir, dedi.           

Bannigan, bu kariyere başlamadan önce moda şovlarını anlamalı, yaratıcı insanlarla çalışmalı ve farklı kişiliklerle başa bırakmak için kullanın. Gelir potansiyeli, sahip olmadıkları ve büyüklüklerini göstermektedir.

2. Marka vekili

Moda, yaratıcılığa giden bir endüstridir ve çok işe dayanıklılık. İşletme sahiplerinin telif hakkı ve ticari marka sağlanması konusunda avukatlar, alandaki önemli oyunlarıdır. 

Andrea Sager Yasası PLLC'nin  kurucusu Andrea Sager, "Daha önce kendi hukuk uygulamamı açmadan önce bir kadın  amadı sahiptim  ." Dedi. "Uygulamayı ve ticarileştirmeyi hak ediyorsanız.

Bu tür bir moda kariyeri için yasal bir zemin açıklığı, ancak "küçük işletme sahiplerine aittir" temsili kapsam yardım etme "birlikte de budur. 

3. Moda iş koçu

Bu iş, modaya geçmek isteyen kurumsal bir arka plana sahip biri için. Bir moda iş koçu, kredi planı ve tahsilatı ve defter tutma gibi günlük görevlere kadar işler. Bannigan, yaratıcılık tasarımları farklı iş ortamlarında nasıl performans göstereceklerini ve lisansimde bulunabilecekleri hakkında koçluk rehberini okuyabilirsiniz.

Moda koçluğu için iş başı çok az, ancak potansiyel potansiyeli önemli, Bannigan ücreti: "Yerleşik kullanım danışmanlığı hizmetleri, sabit müşteri ile altı haneli maaşlar gerektirir."

4. Moda blogcusu

Günümüzün en etkili moda web siteleri, The Sartorialist gibi, küçük moda blogları olarak giriş yaptı. O zamandan beri endüstri düşün liderliklerini kendi haline getirerler ve çok sayıda reklam satıyorlar.           

Moda blogları, web sitesi geliştirme ve barındırma hizmetleri oldukça ucuza getirilmiştir, büyük yatırımlar çok büyüktür. Burada moda fotoğraflarını izlemiyor takip etmek şehir sokaklarını takip ediyorsanız, trendleri takip edin.           

Angie Wojak, bir moda blogunun mevcut işinizin tamamlayıcısı olduğunu söyledi. "Bir iş enflasyon kendi başınıza bir blog başlatabilir ve büyük bir nakit para harcamaz." 

5. Fotoğraf stilisti

Fotoğraf stilistleri, fotoğrafçılarla birlikte çekimler yapmak, çekimlerinizi almak, mobilya ve gereçler ve fotoğraf çekimleri planlandığı gibi gitmek için çalışmak. Sara Petitt'e göre, iyi bir moda anlayışı, moda tarihinin anlaşılmasına ve ürünlerinize kaynaklandığınızı bilmenin akıllıca olması gerekir.           

Başarılı fotoğraf stilistleri olan bir arka plandan gelebilir. Genel iş iyi bir iş yürütme ve kelime-arasında-bulaşış işareti. Fotoğraf stilistleri saat veya proje tarafından ödenebilir.

6. Halkla ilişkiler temsilcisi

Favori marka markalarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle konuşmayı seviyor musunuz? En son moda haberlerini ve örnek satışlarını mı bulacaksınız? Öyleyse, kendi moda halkla ilişkiler işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Moda PR, bir araya getirilmesi zor bir alandır, ancak doğru ve kolay bir şekilde, tasarımcılar ve diğer moda işletmelerinde medya ve modaya göre fark edilmesine yardımcı olabilirsiniz.           

PR Couture ile ilgili  bir   yazıda  , girişimci Jonathan Leger, bir moda profesyonel profesörü olarak başarı temelini kazandı. Müşterilerinizin farklı markalardan farklı bir şekilde oluşturulmalarını sağlamak, modaya uygun hale getirmek, modaya uygunluk ve modaya uygunluk sağlamak, modasımabilmek için, modası geçmiş ve işlerle değer üretmek için.           

Onun PR işinde olduğu gibi, Leger, moda gazetecilerinin başlaması ve mutsuz çıkarmalar, modeller ya da editörlerden kaynaklanması için bir krizle başa hazırlık hazırlarıları düzenlenecektir.

7. Kişisel stilist

Dolaplarını yıkamak ve kaslı kıyafetleri saklamak için eşyalarınızı istediğiniz yere gönderiniz. Tüm  dolabını - saat başı ödeme.

Bir modacı olarak, bu iş boyutu kendi moda anlayışından memnun olmayan kişilere yardımcı olmak için ilham vermek. Endüstrinizde tutkularınızı ve bilginizi kullanarak, birisinin drenajdan fab'a geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Hizmetinizi ne kadar taahhüt ettiğinize bağlı olarak, sadece iyi yatırımdır, sadece bu işe dayanacak kadar para kazanabilirsiniz.

8. Moda illustrator

Sanatsal olmanın yanı sıra moda da iseniz, bir  moda illustrator  olarak başarı bulunmaktadır. Pastel, kalem, yağ, boya, işaret ve hatta bilgisayarlarda, tasarımları ve fikirleri ifade etmek için eskizleraktadır.

Bir işin içinde, bir bilgisayardan üst düzey bir çalışana sahip olmak için bir tasarımcı / moda şirketi ya da serbest çalışanı için çalışabilirsiniz. Resimlerinizi kendiniz veya bir üçüncü tarafça da satabilirsiniz. Eski bir sosyal medya varlığına sahip olmaktır.

9. Perakende analisti

Gelişmekte olan eğilimler tanımlayabilmek, modaya uygun olmak, onu bir araya getirmek ve saklamak için bir kaynak haline getirebilir. Perakende analistleri perakendecilere önemli satın alma ve satış kararları vermelerine yardımcı olmak için moda ve verilere olan tutkusunu içeren. 

Emily Bezzant, baş analisti olarak  EDITED  , "rol sinyali ve değişkenlerin günlük vatan zamanına bağlı olarak." "Bir işin en önemli olduğu, işin nasıl yapıldığının bilinmemesidir."

Bu rol, trendlerin zirvesinde kalmak ve analitik akıllarını sağlamak için moda fanatikleri için uygunluk harika bir şey.

Sammi Caramela ve Jeanette Mulvey tarafından ekleniyor. Bu makalenin önceki bir sürümü için mevcut kaynak görüşmeleri yapıldı.

_______________________________________________________________________________________________________________

 

3 Kardeş 'Süper Kahve' Yapmak ve Satmak için Birlikte Çalışıyor

Süper Kahve Başarı Hikayesi
Kredi: ABC

Daha sonra Philadelphia Üniversitesi'nde basketbolcu olan Jordan DeCicco, sabah erken saatlerde çalıştıktan sonra 8'de muhasebe dersinde uyanık kalmadı. Pratik yapmak için şişelenmiş kahve aramaya gitti, ama şeker ve yapay malzemelerle dolu olmayan bir şey bulamadı.

Ürdün, “Şeker ve krema ve sütle dolu” dedi. "Bu büyük bir sorun oldu." Pazar günleri, Ürdün, hindistan cevizi yağı gibi sağlıklı yağlarla şeker ticareti yapılan kendi "süper kahvelerini" demiştir.

Kahvesini uygulamaya ve sınıfa getirirdi. Yakında arkadaşları, takım arkadaşları ve sınıf arkadaşları onun "Süper Kahve" nin bir kısmını istiyorlardı. Jordan, ellerinde potansiyel bir iş olduğunu fark ettikten sonra, onunla aynı değerleri paylaştığını bildiği iki kişiyi aradı ve işini bir sonraki seviyeye taşıyabildi - iki büyük erkek kardeşi, Jake ve Jimmy.

Şimdi Super Coffee, çoğu üniversite kafeteryasında ve Wawa, Wegmens ve Whole Foods gibi mağazalarda satılmaktadır. İş Haberleri Günlük olarak Ürdün, Jake ve Jimmy ile bir yurt odasında iş kurma ve ailenizle nasıl bir iş çıkarmaları konusunda sohbet ettik.

Ailenle çalışmanın avantajları

Aileyle çalışmak, benzersiz bir avantaj ve dezavantaj kümesi ile gelir. Bir büyük avantaj, iş ortaklarınıza güvenmektir ve gerçekten bilmektir. Arkadaşlarına ya da takım arkadaşlarına sormak yerine, Kitu Life'ın en küçük erkek kardeşi ve kurucusu olan Ürdün kardeşlerinden yardım istemesine karar verdi.

Ürdün Business News Daily gazetesine verdiği demeçte, "Yaşımıza gerçekten yakın ve gerçekten iyi bir ilişkiye sahibiz." Hepsinin aynı değerleri paylaştığını biliyordu ve ilerlemek için değerlerinden ödün vermekten asla riske atmayacaktı.

Kardeşler bir araya geldi ve daha iyi bir kahve yaratmak için ortak bir hedefe doğru çalışmaya başladı.

Ürdün, “Olumlu bir yaşam için pozitif enerjiyiz” dedi. "Onları biraz daha iyi hale getirirken, herkesin gününü biraz daha iyileştirecek bir şey yapmak istedik."

Jake, ortadaki erkek kardeş ve COO, “Birlikte çalışmanın en iyi yanı, değer tabanlı bir sistem olması ve daha büyük resme bağlı olduğumuz” dedi. "Oldukça dengeli bir şekilde kaldık ve ödülümüze göz kulak oluyoruz."

Üçlü için bir başka önemli artı, hepsinin aynı apartmanda yaşadıkları ve sürekli olarak birbirleriyle fikir alışverişinde bulundukları ve ürünlerini geliştirdikleri.

“Birlikte yaşıyoruz ve haftada yedi gün çalışmamıza izin veriyor,” dedi Jake. "Fiş sökücü yok ve pozitif enerjiyi akıtıyoruz."

Ailenle çalışmanın ve iş-yaşam dengesinin bulunmasının dezavantajları

Aile işletmeleri için en büyük zorluklardan biri, çalışan ve kişisel bir ilişkiyi yönetmektir. Ailenizle çalışan bireyler, sınırlar koymada sorun yaşayabilir, bu yüzden işletme aile zamanından uzaklaşmaz. Üç DeCicco bazen bununla mücadele ediyor.

Jake, Business News Daily'ye verdiği demeçte, "Bizim için en büyük konunun asla fişten çekilemediğini, bunun da iyi bir şey olduğunu düşünüyorum," dedi. Kardeşler kısa bir süre önce şirketlerine 2015 yılında başladıklarından beri ilk tatillerini yaptılar. İtalya'da babasının 50. doğum gününü kutlarken, kendilerini kahve hakkında konuştuklarını ve kendilerini durmaya zorladıklarını gördüler.

En büyük erkek kardeşi ve CEO'su Jim, bir dezavantajının iş tecrübesi olmaması olduğunu düşünüyor. "Organizasyon, iletişim gibi şeylere gelince, hareket halindeyken öğreniyoruz. Bu karmaşık." 

Her deneyimden en iyi şekilde yararlanın

Her deneyimin en iyisini yapmak önemlidir. İşinize yeni başladığınızda, muhtemelen yolda çok fazla darbe olacaktır. Ama çarpmalara nasıl tepki verdiğiniz, başarınızı dikte eden şeydir.  

Haziran 2017'de, üç erkek kardeş Kitu Life'ı kurmak için " Shark Tank " a gitti . Bir anlaşma olmadan uzaklaştıklarında, deneyimin çoğunu yaptılar. 

Jim, "Kendi şansını yaratmaya gerçekten inanıyoruz," dedi. "'Shark Tankı' yaptığınız şeydir. En iyisini yaptık ve hikayemizi anlatmak için çalıştı."

Bu bölümü filme çektiklerinde, bazı köpek balıkları kahvenin tadından hoşlanmıyorlardı. Bir anlaşmanın olmamasıyla ilgili hayal kırıklığına uğramak yerine, kahve reçetelerini değiştirdiler. Jim, “Her zaman olabildiğince iyi yapmak için değiştiriyoruz” dedi.

Artık ürünlerini yeni mağazalara tanıttıkları zaman, "Köpekbalığı Tankı'nda Görüldük" ile destekliyorlar. Bu sayede tüketiciler, ürünlerinin arkasında bir hikaye olduğunu biliyorlar.

Rekabet ve risk almak

En iyi işletme sahiplerinden bazıları rekabetçi ve risk alıcılarıdır. Üç kardeşin hepsi üniversite sporcularıydı, bu yüzden yarışmaya yabancı değiller. Büyüyen tarlada tartışmaya girerlerken, şimdi aynı takımdaydılar ve daha az iç rekabet ve daha fazla dış rekabet.

Hala iş ortakları ve erkek kardeşlerin yaptığı gibi bazı argümanlar var, ancak üretken ve işlerini geliştirmekle ilgili. Jim, "Elimizdeki en ateşli konuşmalar sübjektif, tıpkı şişenin neye benzemesi gerektiği gibi ya da yeni ürünlerin çağrılması gerekenler gibi" diyor.

İşe odaklanmaya karar verdiklerinde hepsi içeri girdi. Ürdün işten ayrıldı ve Jim, işini Wall Street'te bıraktı. Ailelerine planlarını anlattıklarında mutlu olmadılar.

Ürdün, “Onları tutkum ve vizyonumla ikna etmeliyim” dedi.

 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır!

Facebook İş İlanları Sayfamız Twitter İş İlanları Sayfamız Google İş İlanları Sayfamız Linkedin İş İlanları Sayfamız

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin