Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri

Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri, Ankara ilinde faaliyet göstermektedir.

Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri

Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri iş ilanları

Babacan Endüstri ve Kauçuk Ürünleri hakkında

Yönetimin ileri görüşlülüğü ve kararlılığı sayesinde sektörde kendini kanıtlamış olan frmamız; 1997 yılında üretime başlama kararı alarak, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ulusal/uluslararası standart ve şartnamelere uygun olarak en kısa zamanda karşılayabilmek amacı ile 1997 yılında Ankara’da Babacan Endüstri Ltd. Şti.’ni kurmuştur.

Firmamız bugün, ağır iş makineleri, inşaat ve özel makinelerin yedek parçalarının üretiminde büyük üreticiler arasında yer almaktadır. EPDM, NBR (nitril). SBR, silicon (MVQ), viton (fkm, fourel), PU (polyurethane) hammaddelerini kullanarak, 17 yıllık tecrübemizle; beton pompa pistonları, titreşim yutucular, motor takozları, kırıcılar için titreşim takozları, kaplinler, körükler, diyaframlar, keçeler ve her türlü özel üretim kauçuk üretimi yapabilmekteyiz.

Üretim için ihtiyaç olan tüm makineler mevcuttur. Kalıp ihtiyacımızı kendi bünyemizde CNC tezgahlar ile karşılamaktayız. Sürekli gelişme ve iyileşme programları çerçevesinde makine kapasitemizi her geçen gün artırarak geliştirmekteyiz.

Firmamız; yüksek kaliteli hammadde kullanarak kaliteli ürünler ürettiği için ISO 9001:2008 sertifkasına sahiptir.

Firmamız; Komatsu, Hitachi, Atlas Copco, Eder, O&K Caterpillar, Poclain, JCB, DNB, Fiat Alias, Liebherr, Hammer, Samsung, Çukurova, JohnDeere, Krupp, Hyundai, Simutomo, Kato, Kobelko, Furukawa, Schwing, Putzmeister, Cifa, Elba-Druetta, Reich, Wibau, Sermac gibi markaların makinele-rinin yedek parçalarını üretmektedir.

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin