Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi Bilgi Sandığı
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, İstanbul ilinde faaliyet göstermektedir.

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi iş ilanları

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi hakkında

Promosyon sektöründeki 12 yıllık bilgi ve birikimini 2014 yılı Mayıs ayında kurumsal bir kimlik altında toplayan Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, kesimden dikime kadar üretimin birçok aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Ana üretim grubunu promosyon çantalar oluşturmakla birlikte mutfak önlükleri, garson önlükleri, polar battaniyeler, polar atkı ve bereler de üretim grupları arasındadır.

14 Avrupa ülkesine promosyon çanta ve tekstil ihracatı yapmakta olan firmamız, yurt içinde de ulusal ve uluslararası firmaların promosyon ürün ihtiyaçlarında ana tedarikçi ve üretici olarak hizmet vermektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ilkelerine göre kendi tesisinde promosyon çanta ve tekstil imalatı yapan Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, diğer promosyon ürünlerinde de Türkiye’nin öncü kuruluşlarıyla işbirliği içinde yürüttüğü faaliyetleriyle adını duyurmaktadır.

MİSYONUMUZ

Çanta sektöründe ekonomik fiyat politikası ile yüksek müşteri memnuniyetini hedef edinmiş olan firmamız, bu alanda uzman ve deneyimli kadrosuyla profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

VİZYONUMUZ

Güneş Promosyon ve Çanta Sanayi, yüksek teknoloji ile çantayı birleştirerek, yeni tasarımlarıyla sektöre hız kazandıran, alanında öncü kuruluşlar arasına girmeyi hedeflemektir.

 

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin