Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi Bilgi Sandığı
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

Sunteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş

Sunteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş, Ankara ilinde faaliyet göstermektedir.

Sunteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş

Sunteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş iş ilanları

Sunteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş hakkında

1972 yılında kurulmuş olan firmamız Çorum Sungurlu’nun ilk plastik boru üreticilerinden olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 12 adet polietilen boru üretim hattı ile 600 m2 ’de başladığımız çalışma hayatı bugün 10000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 15000 m2‘de devam etmektedir.

Birlikte geçirdiğimiz yıllar içerisinde plastik boru sektöründe gelişen teknoloji ve genişleyen ürün çeşitleri titizlikle takip edilmiş ve PVC esaslı atık su boruları,polietilen kangal borular ve damlama sulama borularının üretimine başlanmıştır. Bizi bugüne taşıyan; sizlerin bize duyduğu güven ve kaliteli ürün hedefimizden asla taviz vermeyişimizdir.

Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin sağlanması en temel ilkemiz olmaya devam edecektir. Çevreye duyduğumuz saygı, insana verdiğimiz önem ve siz değerli dostlarımızın desteği ile yolculuğumuz sürecektir ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geniş ürün yelpazemiz ile firmamız sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin