Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi
İlan Yayınla Firma Girişi

BAYAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ ADAYI

Firma:

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

İlan Türü:

Staj

İlan Başlığı:

BAYAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ ADAYI

Pozisyon:

Bilgisayar Programcısı

Sektör:

Bilgisayar/BT/İnternet

Şehir:

Ankara

Maaş:

420

Eğitim Durumu:

İlköğretim

Tecrübe:

yok

Çalışma Şekli:

Tam Zamanlı

Veriliş Tarihi:

2017-06-08

Bitiş Tarihi:

2017-07-08

Cinsiyet:

Bayan


İlana Ait Detaylar


BAYAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ ADAYI

Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 175’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız.  Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.

          Firmamız İlkokul, Ortaokul, Lise, iki ve dört Yıllık üniversite mezunlarına imkan sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda Çıraklık Eğitim merkezine göndererek Çıraklık, Kalfalık, Ustalık, seviyelerinde öğrenci yetiştirmektedir.  Meslek anlamında kendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak stajyer bayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınan stajyer öğrenciler kadrosu dolduğunda, boşta kalan staj yeri bulamayan çıraklık eğitime gidecekler olur ise, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirme imkanı sağlamaktayız.  Mesleki Çıraklık eğitimi işleyişi şu şekilde olacaktır. Mesleki eğitim görecek bayan, 5 gün işletmeye, haftada Bir gün Cumartesi veya Pazar Çıraklık eğitim merkezine gidecektir. Sigorta Primi devlet tarafından yatacak, staj maaşı işletmemiz tarafından ödenecektir. Çıraklık eğitim Merkezine ilkokul ve ortaokul mezunları Çıraklık, Kalfalık Ve Ustalık olmak üzere 6 Yıl, Lise mezunları Kalfalık ve ustalık olarak 3 Yıl, Üniversite mezunları da sadece ustalık eğitimine giderek 1 yıl devam edeceklerdir. Eğitimlerin sonunda paha biçilmez USTALIK BELGESİ’  ne sahip olunacak. Bu belge işe giremeyen şahıslara iş imkanı kendiliğinden oluşacak, Özel Firma, Sözleşmeli kadro ile Resmi kurum hatta kendi işyerini açma imkani olacak, ustalık ruhsatı olduğundan kendi işletmesini yürütebilecektir. Günümüzde binlerce şahıs Ortaöğretimlerden, Üniversitelerden mezun olmakta, mesleği  olmadığından iş bulamamaktadır. Kpss sınavlarında başarı gösteremeyenler, yıllarca sınavlara girip çıkmaktadır.

             Ustalık eğitimi bittiğinde başarılı olan öğrenci, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacak, kadro boşluğu yok ise başka özel şirketlere referans vererek, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Meslek öğrenmeye gelen öğrencinin,  hem çıraklık eğitim merkezinde, hemde firmamızda cep telefonu, facebook, twıtter  gibi sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması gerekmektedir.

Aşağıda firmamıza alacağımız alanları kapsayan mesleki eğitime gidecek, adayların  öğrenecekleri ve yaptırabileceğimiz meslek alanlarını belirtiyoruz.

01.       Bilgisayar donanım Teknik Servis,

02.       Bilgisayar yazılım,

03.       Web Tasarım,

04.       Ağ bağlantıları, kablolama,

05.       Sekreterlik

06.       Halkla ilişkiler

07.       Satış ve pazarlama

08.       Büro Yönetimi ve Sekreterlik

09.       Ön Muhasebe

10.       Grafik Tasarım

Müracaatlar :  1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurulur. Eğitim hakkında tyelefonda ayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelip başvuru formu dolduran adaylar bilgi alınabilir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir.

Şahsen görüşülecek Kişi : Mesut KABALCI/ Şirket Müdürü 

Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30

Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Çağdaş Market veya Savis Otel tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otel tam karşısı.

 Açık Adres :

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA (0312) 430 20 22 / (0532) 166 09 10

 

 

 

Firma:
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
İlan Numarası:
85
Görüntülenme:
63
| 904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin