Covit 19 Evde Ek Kazanç Sağlıyor

İş yerlerin Mağazaların avm lerin kısıtlı olduğu şu virüs sürecinde internet üzerinden ek kazanç gelir elde etme fırsatları çoğaldı.

Dışarı Çıkamayan Vatandaşlar kısıtlamalar sebebi ile hastalığın önüne geçmek için evde kal Türkiye sloganı ile evinde kalarak evde iş imkanlarına yöneldi.

İnternet siteleri üzerinden kazanç elde etmeyi hedefleyenlerin en çok tercih ettikleri sosyal ağlar e ticaret evde ek iş davatiye katlama boncuk dizme kına paketleme nikah şekeri kutulama evde yapılan börek çörek satışı artarken pazarlama sunumlarını en çok facebook grupları üzerinden yapmaya başladılar.

Gruplarda ücretsiz yıllarca paylaşım yapan avoncular bianca pazarlamacılarına kötü bir müjde vermek istiyorum.

Gruplar ücretli olacaktır.

Bazı büyük gruplar reklam tanıtım kapatmıştır.

ücret ödemesi sonrası aktif olacağını belirtmektedir

Büyük ve Organik Eski Köklü Gruplar Şişirme Gruplardan Bahsetmiyorum

Bakıyorsun üyesi 50 Bin kişi 50 Bin Kişinin o gruba üye olduğundan haberi yok haftalık ziyaretçi sayısı 3 bin kişi bile değil. Artık Reklam Tanıtım İçin Ücret Almaya başladılar.Facebook üzerinden Para almayan Yıllarını veren zaman harcayan grup sahipleri facebook tan şikayetçiler youtube kanal sahiplerine reklam izleme başına para öderken grup yöneticileride facebooktan böyle bir ek kazanç imkanı sunmasını bekliyorlar.

Evinde ek iş yapan bir kişi bunun tanıtımı için Gruplara para ödemekten kaçarken iyi paralar kazandıkları aşikardır.

Evinde ek iş yap para kazan ve kazandır mantığı her zaman geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir