2019 Ek İş Fikirleri İle Ek Kazanç


0

2019 Ek İş Fikirleri İle Ek Kazanç

Hizmet İş Fikirleri: En İyi 15

 1. Kişisel spor eğitmeni
 2. Bakkal alışveriş ve teslimat
 3. Makyaj sanatçısı
 4. Doula ve doğum koçluğu
 5. Özel okul uygulama danışmanı
 6. Yaşlı arkadaş ve bakım sağlayıcı
 7. Hayvan bakıcılığı
 8. Tamirci servisi
 9. Mobil araç yıkama ve detaylandırma
 10. Sanal asistan
 11. Grafik tasarımcı
 12. BT sistemleri danışmanı
 13. Mobil noter
 14. Kiralık emlak yönetimi
 15. Kurumsal etkinlik planlayıcısı

Bir hizmet işletmesi kurmayı düşünüyorsanız, büyüyen bir işgücü demografisinin bir parçasısınız. Uzmanlar, bugünün konser ekonomisinin gerçek büyüklüğü konusunda aynı fikirde değiller, ancak Intuit’in araştırması, ABD’deki toplam işgücünün% 34’ünü oluşturan bağımsız, hizmete dayalı işletme sahibi nüfusunun % 20’yi oluşturduğunu gösteriyor. gelir elde etmenin yeni, bağımsız yolları.

İstikrarsız bir istihdam eksikliği ile iş sahipliğine itilmiş olsanız da, ya da para kazanmanın daha esnek ve kendine yönelik bir yolunu bulma konusunda proaktif bir araştırma yapıyorsanız, bu hizmet işletmeleri için 145 farklı fikirden oluşan geniş kapsamlı liste başlaman için harika bir kaynak.

Kişisel hizmetler

Her zamankinden daha yoğun insanlarla dolu bir dünyada, kolaylık ABD tüketicileri için en büyük öncelik haline geldi. Sonuç olarak, bireylerin başkalarına hizmet sunan işletmeleri başlatabilecekleri bir yol yoktur . İster sağlam bir akademik olun, ister hayvanlarla ister çocuklarla çalışmayı sevin ya da işleri düzeltmek için bir fırsatınız olsun, kişisel hizmet iş fikirleri dünyasının neredeyse herkes için bir seçeneği var.

En iyisi? Bu kişisel hizmet işletmelerinin çoğu, resmi bir eğitim veya sertifikasyon gerektirmez veya çok azını gerektirir ve bir ofisi veya perakende mağazasınısürdürme yükünü önlemek için insanların evlerinde yerinde sunulabilir .

Bazı temel malzemeler edinmeniz gerekebilir, ancak aksi takdirde çalışmaya başlamanızın önündeki tek engel, işiniz için ödeme yapmak isteyen müşterileri bulmaktır.

Kişisel Sağlık ve Sağlık Hizmetleri

Birçoğumuz zihinsel sağlığımız, çevikliğimiz veya basit fiziksel sağlığımızla – bir şekilde biraz daha sağlıklı olmak için hedefler koyduk – ancak bir tür yardım, rehberlik veya hesap verebilirlik olmadan, birçok kişi bu hedeflere ulaşmak için mücadele ediyor. Hevesli bir koşucuysanız, yemek yapmayı seviyorsanız veya alternatif şifa konusunda eğitim alıyorsanız, bu sağlık ve sağlık hizmeti iş fikirlerinden biri sizin için mükemmel bir seçim olabilir:

 1. Kişisel Fitness Eğitmeni
 2. Meditasyon Eğitmeni
 3. Özel Yoga Eğitmeni
 4. Ev içi Masöz
 5. Akupunkturcu
 6. Şiropraktör
 7. Beslenme Danışmanı
 8. Yemek Teslim Servisi
 9. Kişisel şef

Kişisel Konsiyerj Hizmetleri

Yiyecek satın almaktan çamaşır yıkamaya ve mekanlarımızı düzenli tutmaya kadar, aramızdaki tüm işlerimizi bu süreçte bunaltmadan yapmak için kim zamana sahip ? Görevinizi yerine getirip temizlik yapmaktan rahatsız olmazsanız, arkadaşlar ve komşular bu kişisel konsiyerj iş fikirleri için ideal müşteriniz olabilir.

 1. Bakkal Alışveriş ve Teslimat
 2. Errand Runner
 3. Kuru Temizleme Teslimatı ve Teslim Alma
 4. Terzi veya Terzi Hizmetleri
 5. Pencere Yıkama
 6. Ev Temizlik Servisi
 7. Özel Araç Servisi

Güzellik ve Yaşam Tarzı Hizmeti İş Fikirleri

Her şeyi güzelliği ve kişisel tarzı seviyorsanız, kariyer seçenekleriniz artık geleneksel kozmetik okuluyla sınırlı değil ve saatlik olarak bir salonda çalışmak. Yeni ortaya çıkan bu yaşam tarzı hizmeti iş seçeneklerinin – neredeyse tümünü evde, hatta neredeyse bile – sağlayabileceğinizi düşününce, ilgi alanlarınız için harika bir iş yaratabilir.

 1. Makyaj sanatçısı
 2. Evde Saç Stilisti
 3. Kişisel Gardırop Stilisti
 4. Yaşam Koçu
 5. Online Dating Danışman / Profil Editörü

Ebeveynlere, Bebeklere ve Küçük Çocuklara Hizmet Vermek

Yeni ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayan hizmet iş fikirleri için, özellikle çocukların daha yaşlı ve daha kariyer odaklı çiftler olarak doğma ihtimalinin daha fazla olduğu büyük şehirlerde artan bir fırsat vardır .

Küçük çocuklar ve ebeveynleriyle çalışma fikrini seviyorsanız, bu eşsiz hizmet iş fikirlerinden birinin sizin için iyi bir seçenek olup olmadığını düşünün.

 1. Doula ve Doğum Koçluğu
 2. Doğum Fotoğrafçısı
 3. Gecelik Doula Hizmeti
 4. Emzirme Danışmanı
 5. Talep Üzerine Bakıcı
 6. Evde Bebek Prova Danışmanı
 7. Dadı ve Au Pair Yerleştirme Hizmeti
 8. Özel Müzik Öğretmeni
 9. Çocuk Partisi Planlayıcısı
 10. Doğum Günü Partisi Karakter Görünümü
 11. Çocuk Eğlence Hizmetleri

Akademik Danışmanlık Hizmetleri

Bu bebekler ve küçük çocuklar, genç öğrencilere büyüdükçe, araştırmalar, ebeveynlerinin dolarlarının, akademik destek hizmetlerinde artan bir harcama miktarına geçtiğini göstermiştir. Aslında, yalnızca özel ders piyasasının , serbest çalışanlar tarafından sağlanan hizmetlerin çoğuyla , 2018 ve 2022 arasında en az % 7 oranında artması beklenmektedir . Kendinizi akademik olarak eğimli olarak görüyor musunuz? Belki de bir hizmet sektörü için mükemmel fikriniz burada listelenenlerden:

 1. Özel Okul Uygulama Danışmanı
 2. Evde Okul Öğretmeni
 3. Akademik Ders
 4. Online İngilizce Öğretmeni
 5. SAT Özel Ders ve Hazırlık
 6. GED Test Hazırlığı
 7. Üniversite Uygulama Danışmanı
 8. Üniversite Deneme Editörü
 9. Kapak Mektubu ve Özgeçmiş Yazarı

Yaşlı Bakım Hizmetleri

Nüfus kaymaları, ülkemizin yaşlı vatandaşlarının sayısında çarpıcı bir büyümeeğilimi göstermektedir , bu nedenle, yaşlı bakımı hizmetlerinin talebinin önümüzdeki yıllarda fırlamasını bekleyebilirsiniz.

Evde sağlık görevlileri, sürücüler ve diğer bakım sağlayıcılar için artan ihtiyaç yeni kariyerinizi yönlendirebilir mi?

 1. Yaşlı Arkadaş ve Bakım Sağlayıcı
 2. Evde Fiziksel Terapist
 3. Özel Hemşirelik Hizmeti

Hayvan Bakım Hizmetleri

Tüylü (veya tüylü, hatta pullu) arkadaşlarla vakit geçirmeyi kim sevmez? Ve Amerikalıların 2018’de evcil hayvanlarına 70 milyar dolardan fazla harcamasıbekleniyor. Bu pazar, hizmet işinizin gelişmesi için yeterli alana sahip.

Her zaman bir hayvan sevginiz varsa, bu tutkuyu bu popüler özelliklerden birinde tam zamanlı bir işe yönlendirmeyi düşünün.

 1. Evcil Hayvan Bakıcılığı
 2. Köpek yürüyüş
 3. Mobil Veterinerlik Hizmetleri
 4. Mobil Evcil Hayvan Bakımı

Ev Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bir sonraki fırsatınız için yeni, modaya uygun veya sanal hizmet iş fikirlerine bakma eğiliminde olsanız da, ABD halkları arasında tutarlı olan geleneksel ev bakım ve onarım hizmetlerini unutmayın.

Bir şeyleri tamir etmede doğal olarak yetenekli misiniz? Alet toplama ve ev bakım ekipmanlarından hoşlanıyor musunuz? Servis işletmeleri için bu fikirlerden biri sizin mükemmel seçiminiz olabilir.

 1. Tamirci Servisi
 2. Havuz Servis ve Bakımı
 3. Çim bakımı
 4. Çilingir Hizmetleri
 5. Ev Eğlencesi Kurulumu
 6. Ev-Muayene Hizmetleri
 7. İç Boyama Hizmeti
 8. Duvar Kağıdı Kurulum Hizmeti
 9. Güç Yıkama Hizmeti
 10. Halı Montaj Hizmeti
 11. Klima Tesisatı ve Bakımı
 12. Sıhhi Tesisat Hizmeti
 13. Cihaz Onarımı
 14. Porselen Onarımı
 15. Evde Bakım Ekipmanları Kiralama

Otomobil Bakım ve Onarım

Amerika’nın çoğu için, bir arabaya sahip olmak günden güne dolaşmak için gerekli bir kolaylık olarak kabul edilir. Buna rağmen, temizlik, bakım veya tamir için bir ihtiyaç ortaya çıktığında , araç sahipliği hızlı bir şekilde elverişsiz hale gelebilir . Sadece biraz beceri eğitimi ile, arkadaş sürücülerinizin yola çıkmasına yardımcı olmak için bu kazançlı, yeni hizmet iş fikirlerinden birini seçebilirsiniz.

 1. Mobil Araç Yıkama ve Detaylandırma
 2. Mobil Araba Tamircisi
 3. Araç Muayene Servisi
 4. Ön Cam Tamir Servisi

İş hizmetleri

Amerikalılar gittikçe daha fazla bağımsız işletme sahibi olduklarından, işletmeler arası hizmetlere olan talebin de artması şaşırtıcı değildir. Genel olarak, modern işletmeler, birçok çalışanı olmanın yüksek yükünü önlemek için hizmet ve uzmanlık sağlamak için dış danışmanlara veya yüklenicilere güvenerek büyümeye daha az yaklaşıyor .

Doğrudan bir çalışan olarak başka bir iş için çalışmak yerine, gelecekteki kariyeriniz bu B2B hizmet iş fikirlerinden birine girebilir.

B2B İdari Hizmetler

“İş hizmetleri” yelpazesi hemen hemen her endüstriyi ve nişi kapsayabilse de, iş arkadaşlarına sağlayabileceğiniz en geleneksel, tamamen idari hizmetlerden bazılarına başlayalım. Bu hizmetler müşterinin ofisinde veya perakende satış yerinde kişisel olarak gerçekleştirilebilir, ancak çoğu durumda güvenilir bir internet bağlantısı olan her yerden uzaktan da sunulabilir.

 1. Sanal asistan
 2. Yönetici Danışmanlığı
 3. Dil çevirisi
 4. Proje Müdürü
 5. Muhasebeci
 6. Yeminli Mali Müşavir
 7. Bordro İşleme Hizmeti
 8. Mali Denetçi
 9. İş Planı Danışmanı
 10. Office Destek Hizmetleri
 11. Veri analizi
 12. Messenger Hizmeti
 13. Online Kurs Danışmanı
 14. Serbest Araştırmacı
 15. Çevrimiçi İş Koçu
 16. Müşteri Servisi Telefon Operatörü
 17. Canlı Sohbet Müşteri Destek Servisi

Satış ve Pazarlama

Herhangi bir işletmenin başarılı olması için iki temel şeye ihtiyacı vardır: satmak için bir ürün veya hizmet ve bunun için ödeme yapmak isteyen müşteriler. Küçük işletme sahipleri için iyi haber, internetin bu müşterilerle bağlantı kurmayı ve bu müşterileri çekmeyi her zamankinden daha kolay bir işlem haline getirmiş olmasıdır.

Ancak sizin için iyi haber ? Çevrimiçi pazarlama dünyası – ve özellikle içerik pazarlaması – etkili bir şekilde yapılması gereken büyük miktarda insan sermayesi gerektirir. Bu pazarlama hizmetlerinden birini vermek sizin için doğru fırsat olabilir mi?

 1. Grafik Tasarımcısı
 2. Web sitesi tasarımcısı
 3. Pazarlama Metin Yazarı
 4. İçerik yazarı
 5. Düzenleme ve Düzeltme Hizmeti
 6. eBook Ghostwriter
 7. Facebook Reklamları Stratejisti
 8. Instagram Pazarlama Stratejisti
 9. Sosyal medya Yöneticisi
 10. İçerik Pazarlama Stratejisti
 11. SEO Stratejisti
 12. E-posta Pazarlama Müdürü
 13. Satış Ortakları ve Pazarlama Danışmanı
 14. Marka Fotoğrafçısı
 15. Pazarlama Video Yapımcısı
 16. Podcast Üreticisi
 17. Sunum ve Teklif Tasarımcısı
 18. Halkla İlişkiler Danışmanı
 19. Marka Elçisi

Teknoloji Bakım ve Onarım Hizmetleri

Her sektördeki işletmeler günlük operasyonları için teknolojiye giderek daha fazla güven duyduğundan, bilgili servis sağlayıcılara olan ihtiyaç giderek artmıştır. Daha büyük kurumlarda, bu roller genellikle kurum içi çalışanlar tarafından doldurulur. Bununla birlikte, küçük işletmeler tam zamanlı BT yöneticilerini sürdürmeyi göze alamazlar, yani teknoloji gereksinimlerini karşılamak için üçüncü taraf hizmetlere güvenmeleri gerekir.

Bilgisayar programcılığı ve bilgi teknolojisi için daha önce eğitim almış veya doğal bir yakınlığınız varsa, servis iş fikriniz bu listede olabilir.

 1. BT Sistemleri Danışmanı
 2. Bilgisayar Onarım Servisi
 3. Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Bakımı
 4. Yazılım Kurulum Hizmeti
 5. Mobil BT Destek Hizmeti
 6. Uygulama Geliştiricisi
 7. Çevrimiçi Ağ Kurulumu ve Bakımı
 8. Çevrimiçi Güvenlik Danışmanı
 9. Veri Yönetimi Danışmanı

B2B Yasal Hizmetler

Noter tasdik eden belgelerden sözleşmeleri gözden geçirme ve yanlış işlemleri incelemeye kadar, kolluk sektöründe bir hizmet işi oluşturmak için, bir hukuk diploması olmadan bile, çok çeşitli fırsatlar bulunmaktadır. İşte dikkate değer birkaç örnek.

 1. Mobil Noter
 2. Yasal Süreç Sunucusu
 3. Paralegal Hizmetleri
 4. Özel soruşturmacı
 5. Sözleşme Taslağı ve İnceleme Servisi

Seyahat ve Turizm Hizmeti İş Fikirleri

Kısa bir süre önce bir tatil yerine seyahat etmek, sadece hiç ayrılmak istemediğinizi keşfetmek için mi seyahat ettiniz – veya yalnızca kendi memleketinizin eşsiz cazibesini ziyaretçilerle paylaşmak mı istiyorsunuz?

Her ne kadar büyük havayolları ve otel zincirleri 370 milyar dolarlık ABD seyahat pazarının çoğuna hâkim olsa da , küçük işletme hizmet sağlayıcıları tarafından benzersiz kültürel ve maceracı deneyimler yaratma fırsatları çok fazla. İşte seyahat tutkunuzu yeni bir fırsata dönüştürebileceğiniz birçok yoldan sadece birkaçı.

 1. Kiralık Gayrimenkul Yönetimi
 2. Yerel Tur Rehberi
 3. Macera Turları
 4. Seyahat acentesi
 5. Kurumsal Geri Çekilme Koordinatörü
 6. Cruise Rezervasyon Temsilcisi
 7. Seyahat Konsiyerj Hizmetleri
 8. Kayak veya Snowboard Eğitmeni
 9. SCUBA Dalış Eğitmeni
 10. Plaj Ekipman Kiralama

Etkinlik Hizmeti İş Fikirleri

Aile kutlamalarından kurumsal konferanslara ve aralarındaki her şeye, bir etkinliğe ev sahipliği yapmak hemen hemen her zaman güverteye ihtiyaç duyar. Ve sadece 30 milyar dolarlık bir sektörü temsil eden işletmeden işletmeye etkinliklerle , bu sektördeki yeni hizmet işletmeleri için bu kadar çok fırsatın olması şaşırtıcı olmamalıdır.

Canlı olayların adrenalin ve sosyal etkileşimi üzerinde büyüyor musunuz? Öyleyse, servis işletmeleri için aramayı bu fikirlerden birinde bulabilirsiniz.

 1. Kurumsal Etkinlik Planlayıcısı
 2. Kaynak Yaratma Etkinlik Koordinatörü
 3. Ticaret Fuarı Üreticisi
 4. Düğün planlayıcı
 5. Konferans Pazarlama Müdürü
 6. Etkinlik Fotoğrafçısı
 7. Etkinlik Kameramanları
 8. Görsel İşitsel Teknisyen
 9. Aydınlatma tasarımcısı
 10. Canlı Video Yapımcısı
 11. Barmenlik Hizmetleri
 12. Etkinlik İkram Hizmetleri
 13. Özel pişirme
 14. Etkinlik DJ’i
 15. Fotoğraf Kabini Kiralama Hizmeti
 16. Birleşme Koordinatörü
 17. Vale Park Hizmeti
 18. Etkinlik Mobilya ve Ekipman Kiralama

2018’de bir hizmet işletmesi için her seçeneğin 145 fikir listesinden oluştuğunu varsayabilirsin. Gerçekte, bu liste sadece olasılıkların yüzeyini çizer. Kendi işinizi kurmaya istekliyseniz, kişisel tutkularınızı, güçlü yanlarınızı ve becerilerinizi düşünmek, tatmin edici bir kariyer yapmanın ilk adımıdır.


Like it? Share with your friends!

0
Eleman Bulma

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir