Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Kullanım Koşulları Gizlilik Yönergeleri Hakkımızda-İletişim Garanti, İade ve Teslimat Mesafeli Satış Sözleşmesi Personel ihtiyaçlarını karşılamak için ücretsiz iş ilanı yayınlayan sitemize katılın. Ücretsiz iş ilanı ver-iş arayanlar-iş ilanları-üzerinden seni bulsun İş ilanı ver İş ilanları
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 - taraflar;
a) SATICI'nın Bilgileri:
İlan Portalı - Elemanbulma.com
Adres: İstanbul
Telefon: 05326609765
E-posta: info@elemanbulma.com
. (Bundan sonra “SATICI” Olarak anılacaktır)
b) ALICI'nın Bilgileri:
Tüm üyeler: e-ticaret mağazası Elemanbulma.com 'bir üye olmak alışveriş yapan tüm alıcılar. (Bundan sonra alıcı veya müşteri olarak bir kargo.) 'Bir üye olup alışveriş yapan tüm alıcılar.
(Bundan sonra "ALICI" bir veri.)


MADDE 2 - KONU
İşbu Ön Bilgilendirme Formu'nun (“Form”) konusu ile ilgili ürün ve satışlar 4074 sayılı Tüketici Ürünleri ve Korunması Hakkında Kanun ve 6 Mart 2011 tarihli ve 27866 sayılı Resmi Gazete 'de yayınlanan Mesafeli Sözleşme Kapsamları Dair Yönetmelik hükümleri gereğince bilgilendirilmesidir.

 

MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜNLER / ÜRÜNLER BİLGİLERİ
3.1 Malın / Ürün / Ürünlerin / cinsi, hisse, miktar, marka / modeli, renk, adedi, satış
bedeli, ödeme şekli mevcuttur:
Ürün Adı Gönderim Adet Fiyatı Adet
3.2 ALICI, kredi kartına taksitle yapılan alışverişlerde ilgili faiz oranları ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri ilgili banka hesapları. Kredi kartı, kredi kartı borcu, kredi kartı, kredi kartı, kredi kartı borcu vb. bu çerçevede gerçekleşen
ettik SATICI'nın bedelini Tamamen ve tamamen tahsil Ettiği Ürünlerin sales işbu Form'un tarafları Yönünden Taksitli satış sayılmaz, peşin satıştır.

 

MADDE 4 - SATIŞA KONU MALZEMESİ TESLİM BİLGİSİ
4.1 Ürününüzü garantilemek için adresiniz yapılacaktır.
Teslim Edilecek Kişi:
Teslimat Adresi: Telefon: E-mail:
(Bundan sonra “TESLİM ALAN” an belgeleri.)
4.2 Kargo Ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

 

MADDE 5 - FATURA BİLGİLERİ
Adı / Soyadı / Ünvanı:
Adres:
Telefon: Faks: E-posta:
Fatura Teslim: Fatura Sipariş Teslimatı ile birlikte sipariş teslimatı.

 

MADDE 6
Madde 1'de bulunan ALICI, Madde 4'te bulunuyor TESLİM ALAN ve Madde'de FATURA BİLGİLERİ sahip ve / veya farklı kişilere ait olabilir. Farklı kişilere ait Olması durumunda Verilen ettik bilgilerden Onaylanan Tum ettik
bu bilgilerin dogrulugundan ALICI sorumludur.

 

MADDE 7 - KULLANICI TESLİMATI
7.1 Ürünler, ALICI'nın belirttiği teslimatı veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa faturası ile birlikte paketlenmiş olarak siparişinizin gerçekleşmesi en geç 30 (otuz) gün içinde teslim edilir. Bu süre yeterliyse veya bir sürekli veri taşımayıyla ilgili belirtilmekle beraber günlüğe atılabilir.
7.2 ALICI verilen haklar geçerlidir. SATICI'nın sorumluluğu ile ilgili tüm hakları ALICI'ya aittir.
7.3 Ürünler'in, ALICI'nın, bir kişi tarafından teslim alınmasının olması durumunda, SATICI sorumlu fiyat.

 

MADDE 8
Bu hizmete yönelik satış ve satış işlemi. SATIŞI SATIŞI VEYA VEYA SATIŞLARININ TAMAMINI SUNMAKTADIR.

 

MADDE 9 - CAYMA HAKKI:
9.1 ALICI, gıda maddelerinin, içeceklerin veya diğer günlük tüketim maddelerinin satışına izin verilmemelidir. Ancak, diğer ürünlere, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne, ürüne veya başka bir ürüne başvurma hakkına sahiptir.

 

9.2 Cayma hakkının kullanıldığına dair SATICI'ya sadık kalınarak eminim info@gizlitat.com adresindedir. Cayma hakkının kurulması durumunda, TESLİM ALAN / ALICI'ya teslim edilen ürün / satış fatura aslının SATICI'ya iadesi gerekmektedir. Cayma hakkının sağlanması için 7 (yedi) günlük süre içinde iadeli taahhütlü posta, elektronik posta veya faks ile iştiraki bulunur.
9.3 İade ürünlerine, ambalajına, standart paketlerle birlikte teslimat yapabilirsiniz.
9.4 SATICI, cayma işleminin gerçekleşmesi durumunda en geç 10 (on) günlük yatakta yapılacaktır ve ALICI'ya iade edilecek ve 20 (yirmi) günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
9,5 Cayma hakkı'nın iade edilmesinin fiyatları bedeli SATICI tarafından karşılanır.
9.6 Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız olduğu düşünülemez. Ancak değeri azalması veya iadenin imkânsızlaşması anlamına gelen kusurundan kaynaklanıyorsa SATICI'ya malın değeri veya değerindeki azalmayı tazmin ettiği gerekir. Malın mutat kullanımıyla ilgili değişim ve bozulmalar değer azalması sayılmaz.

 

MADDE 10 - CAYMA HAKKI KULLANILMIŞTIRICI ÜRÜNLER
10.1 ALICI'nin istekleri veya haklarını karşılamayı, geribildirimi ve iade etmemek için elverişli değildir. ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayarlara sarf malzemelerine sahip havzada cayma hakkı çıkarlamaz.
10.2 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmıştır. “Mesafeli Sözleşmeleri Daireler Yönetmeliğin” 2. Maddesinin 3 / a nolu bendi gereği “Gıda maddelerinin, içeceklerin ya da diğer günlük tüketimi”, Mesafeli Sözleşmeler'de cayma hakkı verilmiştir.

 

MADDE 11 – GENEL HÜKÜMLER
11.1 ALICI, işbu Form’da satışa konu Ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve yazılı olarak gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
11.2 ALICI; işbu Form’u yazılı olarak teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından tüketiciye verilmesi gereken adres, siparişi verilen Ürünlere ait temel özellikler, Ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.
11.3 Kargo firmasının, Ürünler’i ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen Ürünün ALICI’ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.
11.4 SATICI, Ürünler’in sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
11.5 SATICI, Ürünler’in teslim süresinden önce haklı bir nedenle tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması üzerine ALICI’yı bilgilendirmek ve yazılı onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir Ürün tedarik edebilir.
11.6 SATICI, Ürünler’in teslim edilmesinin imkânsızlaşması halinde bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’ya bildirir ve 10 (on) günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade eder.
11.7 Herhangi bir nedenle Ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI Ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
ALICI SATICI'nın güvencesinden en geç 3 (üç) günlüğüne kadar tüm mallar için SATICI'ya iade eder. SATICI'nın Ürün bedeli alaları takip dahil diğer tüm akdi-kanuni hakları mevcuttur ve hatasarda saklıdır.

 

MADDE 12 - YETKİLİ MAHKEME
SATICI şikâyet ve itirazları konusunda ölçülü, TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Aralık ayında parasal sınırlar olmadığına dair mallar veya mallar satın alma veya ikametgâhının ödemesi ya da tüketici mahkemesine yaptırılabilir.

 


MADDE 13 - DİĞER HÜKÜMLER
İşbu Form'da yer alan formlarda yer alan bilgiler 18 yaşından küçük, kitaplık gücünden yoksun veya 18 yaşından büyük ancak kısıtlı bireyleri korumak için ticari amaçlarla verilmektedir.
İşbu Ön Bilgilendirme Formu elektronik ortamda ALICI tarafından okunarak kabul edildikten sonra Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni aşamalı olarak geçilecektir.


İşbu Ön Bilgilendirme Formu'nda bulunan ön bilgileri edindiğimi teyit ederim.
Tarih:
SATICI: İlan Portalı
ALICI:

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com Tasarım & Kodlama Talha Keskin