Facebook İş İlanları Twitter İş İlanları Linkedin İş İlanları Google İş İlanları
Gizlilik Yönergeleri Şartlar Koşullar İş ilanı yayınlayın Kişisel verilerin korunması kanunu
ElemanBul.com
İlan Yayınla Firma Girişi

Aradığınız İş İlanları Burada

Hemen Firma ve Eleman Kaydınızı Yapın !

Şartlar Koşullar

Üye, devam etmeden önce işbu Kullanım Şartını okumalıdır. Elemanbulma.com`da gerekli değerler.

Sistemi Kullandığınızda kuralları kabul etmiş olursunuz.

 

Garanti, İade, İptal Bilgileri

 

Türkiyenin iş ilan sitesi elemanbulma.com ve Eleman arayan firmalar sözleşmesi.

Ücretli iş ilanı veren kurum ve kişilere duyurulur.

elemanbulma.com sitesinden aldığınız iş ilanı yayınlama hizmeti ücreti tarafınıza iade edilmez.

Eleman arayan  firma için iş ilanı yayına girdiğinde hizmet başlamış bulunmaktadır.

Verilen Hizmet fiziki bir eşya olmadığı için iadeside olmaz ücreti de yapılamaz. 

Uyarı:elemanbulma.com sitesi işverene,iş arayana eleman ve iş bulma sözü vermez.

Formül, uygulanabilecek yerin doldurulabilir, kullanımın uygulanabilecek yerin kabul edilebilir olur. Elemanbulma.com, tek

taraflı, işbu Kullanım Şartları'nda sayılan şartlara tam olarak uyum sağlamak için projedir.

 

Elemanbulma. Üye işbu eğlencesi peşinen kabul eder. Elemanbulma.com güncellenmiş güncel izleme yayınlamak,

Elemanbulma.com'da yayınlanmadan ve an itibaren geçerli olacak ve Sitenin o andan süre yenilenmiş durumda duruma bağlı.

Elemanbulma.com'u ziyaret edebilirsiniz.

 

Elemanbulma.com Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları

 

Elemanbulma.com herkese açık bir sitedir. İlanlar adı ve iletişim bilgileri ilanlarda yayınlanır.

Üyeleri, sadece Kullanım Şartları'nda bulunmaktadır. Mevcut içinde içinde bulunan bilgiler, Elemanbulma.com'da plastikten kabul edilebilir bir su endüstrisiz, dağıtılamaz, kiralanamaz, değiştirilemez, depolanamaz. Sitedeki tüm bilgiler Elemanbulma.com'un malıdır.

Adaylar için verilen sayfalar. Elemanbulma.com'un Üye Olmasına İzin Verildi. .

Kullanıcı adı ve şifre gibi sitenin amacı yoktur. Elemanbulma.com, Üyelik şifreleri, Üyelik kayıtlarıdır.

 

İçerik Kullanımı

 

Elemanbulma.com'un internet sitesi üzerinden bir internet sitesi yayınlanamaz veya Elemanbulma.com'un bir internet üzerinden girilmemesi içindir. Elemanbulma.com'un verilemez, yönlendirilemez.

Üye, Site, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri kanun, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hüünde Kararnameler ve kanunu, hali hazırda hazırda. com'un siteye açık olarak yayımlayacağı. Aykırı'nın bölümlerinin ana bölümünü ve bölümlerini oluşturur.


sorumluluklar

 

Elemanbul.com, site yer adres bilgisi, ilan, haber, mevcut ve ilgili konular ile ilgili bir proje programı kabul edilebilir. İçeriğinden sorumlu değildir. Her türlü bilgiden sorumlular.

Elemanbulma.com'un Üyelerine karşı iş ve / veya eleman bulma vb. Şirketler ve Üye olmak için her türlü iletişim ve aktiviteden şirket ve üyelerden sorumludur.

Dilediğine yayınlamasını veya yayından şirketindenne kendisine verme kendinende saklında.

Sosyal yayına uygun iş ilanlarından veya hesaplarından kişiler.com sitesi sorumluları iş ilanlarından daha fazla olanlardan.

 

 

Aday hizmet sözleşmesi

 

İşbu proje kapsamındaki genel eğitim üzerinde elemanbulma.com ile eğitimlere yönelik hizmet platformu, bu hizmetler için Platform veri toplama ile hizmet alanları ve eğitimler de dahil olmak üzere sunulan ifade tüm hizmetler ("Hizm") için geçerlidir.

"Aday", çalışan ve elemanbulma platformunda mevcut durumda olan durumdaki kullanıcı seçeneği ise "İşveren müşteri olarak" olarak adlandırılıyor. İşbu Sözleşme Aday için geçerlidir.

TANIMLAR

Bir gün; Hizmet Sözleşmesini onaylayarak, iş başvurusuna başvuru yapma, iş ilanı için firmayı aramalarda bulunan üyeler

İşveren; Kariyer.net platformu'unun kullanımı için kullanmakta olduğu yerde ve hizmet iş yayımlama, uygulama toplama, personel yerleştirmek kullanıcılarını ifade etmek.

 

PLATFORM KULLANIMINA İLİŞKİN HÜKÜMLER

 

1. Aday gösteriminden tüm ilanlarını görüntüleyebilir, ulaşabilir ve inceleyebilirler.

2. Üyelik adımındanın GSM adının adı soyadı ve adaylığının girilmesi ve adresin belirtilmesi zorunludur. İsim, soy isim,meslek ve adres bilgilerinin, sahibini değerlendirebilmek için geçerli bilgilerdir. GSM için tekt şifre yöntemi ile kodu kullanılarak geçilen güvenlik için gerekli. Bu doğrulamak için hem de bizim için faydalı olabilecek bir şey değildir.

3. İlk üyelik adımı geçildikten ve hesaba giriş yapıldıktan sonra opsiyonel olan iş deneyimleri, yaş, adres, askerlik durumu gibi bilgileri aday istediği takdirde profiline kaydedebilir.

4. Üyelik sırasında veya sonrasında opsiyonel olarak aday tarafından profile fotoğraf eklenmesi, değiştirilmesi ve kaldırılması yapılabilir. Bunun yanında, kişisel verilerinin işlenmesi için onay vermemiş olan adayın, profiline fotoğraf eklemesi mümkün olmamaktadır. Bunun sebebi, fotoğraf gibi biyometrik bir veri yüklenmesi için, ilgili mevzuata göre ilgili kişinin (adayın) özel nitelikli kişisel verilerinin işlenmesine onay vermesi gerektiğidir.

5. Aday, ilana başvurmak için işverenin ilan açarken yaptığı seçime göre ilgilendiği ilan için ilan kartında bulunan “Başvur” butonu ile belirlediği teklifi ve teklif açıklamasını belirtebilir ve ilana başvurabilir. İsteğe bağlı olarak iş ile ilgili olarak“Ara” butonu ile İşvereni arayabilir. “Ara” seçeneği ile başvurduysa, kullanmakta olduğu operatör üzerinden ücretlendirilmek sureti ile kendi tarifesi üzerinden işvereni arayabilir. Söz konusu arama dolayısı ile adayın telefon faturasına yansıtılacak bedellerde elemanbul’ın herhangi bir kontrolü, müdahalesi ve sorumluluğu yoktur. Aday arama yaptığı anda söz konusu aramanın veya kullanılan internet erişiminin kendi operatör tarifesi üzerinden ücretlendirileceğini bilmekte ve kabul etmektedir.

6. Elemanbulma sadece adayın işverene ulaşmasını veya işverenin adaya ulaşmasını sağlamak amacıyla bu imkanları sağlamaktadır. Aday, işbu Hizmet Sözleşmesi’ ni onaylayarak, arama veya mesajlaşma esnasında ve/veya sonrasındaki işlemlerden, olaylardan ve kişiler arasında oluşabilecek sorunlardan kişiler kendilerinin sorumlu olduğunu bilmekte ve kabul etmektedir.

7. İşvereni mobil uygulama üzerinden arayan veya işveren tarafından uygulamadaki mesajlaşma özelliği üzerinden ulaşılan aday, işveren ile arasında geçecek telefon görüşmesinin ve/veya mesajlaşmaların, sonrasında gerçekleşebilecek yüz yüze veya online görüşmelerin içeriğinden ve/veya işveren ile arasında gelişebilecek herhangi bir olaydan Elemanbulma.com un sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. İşverenin ve/veya 3. kişilerin/kurumların söz konusu telefon görüşmesi ve/veya mesajlaşma ve sonrasında gelişebilecek olaylarla ilgili her türlü talebinden aday sorumludur.

8. Aday, ilanına başvurduğu işveren ile uygulama üzerinden yapmış olduğu kayda alınan mesajlaşmaların Elemanbulma tarafından 2 yıl süre ile saklanacağını ve şikayetlerin veya taleplerin değerlendirilebilmesi için Elemanbulma.com ve çalışanları tarafından görüntülenebileceğini bilmekte ve işbu Sözleşmenin imzalanması ile kabul etmekte ve onay vermektedir. Aday ile Müşteri arasındaki mesajlaşma içeriğinden, mesajlaşma özelliğinin işbu Sözleşme amacı ve/veya istihdam amacı dışında kullanılmasından elemanbulma.com un sorumlu olmadığını Aday kabul, beyan ve taahhüt eder. Mesajlaşma ve içeriği ve sair nedenlerle 3. kişilerin/kurumların elemanbulma.com a iletecekleri her türlü talepten aday ve/veya işveren sorumludur.

9. Bu nedenle elemanbulma’nın herhangi bir ödeme yapması gerektiği takdirde elemanbulma.com ödediği miktarı adaya rücu edebilecektir. Aday bu hususu peşinen kabul eder.

10. Aday, mobil uygulama üzerinden arama yaptığı anda ya da başvuru yöntemi ile başvuru gerçekleştirdiğinde ve işveren adayı arağında telefon numarasının aradığı kişi/kurum tarafından görüntüleneceğini, bilmekte ve kabul etmektedir. Aday, arama yaptıktan sonraki tüm sorumluluğu bizzat üstlenmektedir.

11. Aday iş ilanına başvuru için “ara” butonuna bastığı anda kullanmakta olduğu cihazın ID numarası  Elemanbulma tarafından ElBulma mobil uygulamasının işlevselliğini artırmak ve uygulamayı geliştirmek amaçlarıyla işlenir.

12. Aday, konum bilgisine izin verdiği takdirde EBulma mobil uygulaması, adayın konumuna en yakın yerdeki iş fırsatlarını uygulama içerisinde listeler. Bu sebeple elemanbulma adaydan konum bilgisi iznini istemektedir. Aday adres bilgisini profiline kaydettiğinde ve işlenmesi için izni verdiğinde ise “Evime Yakın” sekmesini kullanabilir ve ilanların bulunduğu işyerleriyle arasındaki mesafeyi görebilecektir.

13. Aday, ilanına başvuruda bulunduğu işverenin, kendisi ile uygulama içerisindeki mesajlaşma özelliği üzerinden iletişime geçebileceğini, aday ile işveren arasındaki mesajlaşmaların kaydedileceğini bilmekte ve bunu kabul etmekte ve onay vermektedir. Aday uygulama içerisinde ilanına başvuruda bulunduğu işvereni mesaj atmaması için engelleyebilir veya işveren tarafından engellenebilir.

14. Aday, ilanına başvurduğu işveren ile uygulama üzerinden yapmış olduğu kayda alınan mesajlaşmaların elemanbulma tarafından, ilgili yasal mevzuat gereği 2 yıl süre ile saklanacağını ve şikayetlerin veya taleplerin değerlendirilebilmesi için elemanbulma ve çalışanları tarafından görüntülenebileceğini bilmekte ve işbu Sözleşmenin kabulu ile onay vermektedir. Aday ile Müşteri arasındaki mesajlaşma içeriğinden, mesajlaşma özelliğinin işbu Sözleşme amacı ve/veya istihdam amacı dışında kullanılmasından elemanbulma nın hiçbir müdahalesi olmadığını day kabul, beyan ve taahhüt eder. Mesajlaşma ve içeriği ve sair nedenlerle 3. kişilerin/kurumların elemanbulma iletecekleri her türlü talepten aday ve/veya işveren sorumludur.

15. Şirket'in aday tarafından Platform'a kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen iletişim adresleri üzerinden kullanıcıya iletişim, yeni ürünlerle, sistem geliştirmeleri ile ilgili bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma ve e-ileti gönderme hakkı bulunmaktadır. Aday işbu Sözleşme'yi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı müddetçe Şirket'in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Aday, hesap ayarları üzerinden veya kendisine gönderilen e-postada yer alan "Listeden çıkmak istiyorum" bağlantısını kullanarak tek tıkla e-posta listesinden çıkabilir.

16. Aday, yukarıda belirtilen kişisel verilerinin elemanbulma.com tarafından işbu Üyelik Sözleşmesi ve Aday Üyelik Aydınlatma Metni ile ilgili mevzuat hükümlerinden kaynaklanan yükümlülüklerinin ifası ve Aday’ın ilgili işverenlere ulaşmasını ve/veya işverenin adaya ulaşmasının sağlanması ve/veya şikayet ve taleplerin değerlendirilmesini sağlama amaçlarıyla işleneceğini bilmekte ve kabul etmektedir.

17. Elemanbulma  Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri Şti.’ye (“ elemanbulma”) ait bir mobil uygulamadır. elemanbulma mobil uygulaması üzerinden işveren tarafından yayınlanan ilana “ara” butonunu tıklamak ve işverenin ilanda belirtmiş olduğu telefon numarasını aramak ve/veya işverenin ilanına başvuru bildirisi bırakmak ve/veya işveren tarafından uygulama içindeki mesajlaşma özelliği üzerinden iletişime geçen aday, işbu Üyelik Sözleşmesi’ ni kabul etmektedir.

18. Aday, üyeliğini sona erdirmeyi ve/veya kişisel verilerinin imhasını talep etmesi halinde EK-1’de bulunan formu doldurarak eksiksiz olarak doldurmak ve kimliğini ispatlamak kaydıyla bu talebini elemanbulma@gmail.com mail adresine iletir. elemanbulma.com bu talebi aldığında kişinin kimliğini doğrulamak amacıyla, adayın Platform’da kayıtlı telefon numarasına doğrulama kodu gönderme, adaya Platformda kayıtlı telefon numarası üzerinden ulaşarak kimliğini doğrulamak gibi aksiyonlar alabilir. Aday, işbu Hizmet Sözleşmesi’ni onaylamak kaydıyla, bu hususu bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

EK – I

 

KVKK KAPSAMINDA BAŞVURU HAKININ KULLANIMI İÇİN BAŞVURU FORMU

 

Bu başvuru formu Veri Sahibi olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Madde 11 kapsamında yer alan haklarınızı kullanabilmeniz amacıyla hazırlanmıştır.

 

1. AYDINLATMA

 

Başvurunuz ve başvurunuza verdiğimiz cevabımız, savunma hakkımızı kullanmak veya başvuruların organizasyonu veya yönetimi amacıyla veri kayıt ortamımızda saklanabilir ve işlenebilir, bu amaçlarla avukatlarımız, veri işleyen durumundaki iş ortaklarımız, Kişisel Verileri Koruma Kurumu, Kişisel Verileri Koruma Kurulu ve bu başvuruya ilişkin süreçleri yürüten diğer adli makamlarla paylaşılabilir.

 

2. BAŞVURU USULÜ

 

İmzalı ve yazılı olarak veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da tarafınızdan Şirketimize bu başvuru formunu doldurmadan önce bildirdiğiniz ve sistemimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresinizi kullanmak suretiyle Şirketimize şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Talebinizin mahiyetine ve başvuru yönteminize göre Şirket tarafından başvurunun size ait olup olmadığının belirlenmesi ve böylece kişilik haklarınızı koruyabilmek amacıyla kimlik doğrulamaya yönelik ek bilgi (kayıtlı telefonunuza mesaj gönderilmesi, aranmanız gibi) istenebilir. Örneğin Şirkette kayıtlı olan e-posta adresiniz aracılığıyla başvuru yapmanız halinde Şirkette kayıtlı başka bir iletişim yöntemini kullanarak size ulaşabilir ve başvurunun size ait olup olmadığının teyidini isteyebiliriz.

İmzalı ve yazılı başvuru yapmanız halinde bu başvurunun tarafımıza tebliğ edilmesi gerekmektedir. Yaptığınız yazılı başvuruyu bizlere tebliğ edildiği tarihten itibaren mümkün olan en kısa sürede ve en geç 30 gün içerisinde yanıtlandıracağız. Diğer yöntemlerle yapılan başvurularınızda, başvurunuzun tarafımıza ulaştığı tarih başvuru tarihidir. Tarafımıza sunduğunuz bilgi ve belgelerin eksik olması veyahut anlaşılamaz olması halinde başvurunuzu netleştirmek amacıyla sizlerle iletişime geçeceğiz.

 

3. BAŞVURUNUZA CEVAP USULÜ

 

Şirket tarafından talebinize cevabımızı yazılı olarak veya elektronik ortamda iletebiliriz. Her halükârda ilgili mevzuat çerçevesinde aşağıdaki bilgileriniz, başvurunuza verdiğimiz cevap metninde yer alacaktır:

  • Adınız ve soyadınız
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız T.C. kimlik numaranız
  • Yabancı iseniz uyruğunuz, pasaport numaranız veya varsa kimlik numaranız
  • Tebligata esas yerleşim yeriniz veya iş yeri adresiniz
  • Varsa bildirime esas elektronik posta adresiniz
  • Telefon ve varsa faks numaranız

Başvurunuza yazılı cevap hazırlamamız halinde, cevap metnimiz on sayfayı aşarsa, aşan her sayfa için tarafınızdan Veri Sorumlusuna Başvuru Usul Ve Esasları Hakkında Tebliğ Madde 7’de belirtilen işlem ücreti talep edilir.

 

4. KİŞİSEL VERİ SAHİBİNİN (VE VARSA TEMSİLCİSİNİN) KİMLİK VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Adı - Soyadı:

 

Kanuni Temsilci Adı-Soyadı:

 

T.C. Kimlik No (Yabancı iseniz uyruk, pasaport no veya kimlik numarası):

 

Kanuni Temsilci T.C. Kimlik No (Yabancı iseniz uyruk, pasaport no veya kimlik numarası):

 

Telefon Numarası:

 

Tebligata esas yerleşim yeri veya iş yeri adresi:

 

Varsa bildirime esas E-posta veya KEP Adresi, telefon numarası ve faks numarası:

 

5. VERİ SORUMLUSUNA DAİR BİLGİ

Şirketinizle Olan İlişkim

 

☐ Aday

☐ İşveren Müşteri Temsilcisi/Çalışanı

Firma ve pozisyon:…………………………… ………

☐ Gerçek Kişi İşveren Müşteri

☐ Tedarikçi Firma Temsilcisi/Çalışanı

Firma ve pozisyon:…………………………… ………

☐ Çalışan

İlgili Birim:………………….………………………………………

☐ Eski Çalışan

Çalıştığım Yıllar : ………………………………………….

☐ Çalışan Adayı

Tarih : …………………………………………………………………..

☐ Üçüncü Kişi Firma Çalışanı

Firma ve pozisyon:…………………………… ………

☐ Diğer: ……………………………………………………..

 
     

 

6. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDAKİ TALEBİM

 

o  Talebim

  • Talep konusuna dair bilgi ve belgeler

Hangi bilgi ve belgeler olduğunu burada belirterek başvurunuzla birlikte gönderebilirsiniz.

 

7. VERİ SAHİBİ/KANUNİ TEMSİLCİ OLARAK BEYANIM

 

Bu kanunen yetkilisi Veri Sahibinin kanununun temsilcisi kanunen başvuruda aday veya başvuruda yer ve güncel ve doğru olduğunu, hukuka aykırı, yanlış ve yanıltıcı hiçbir bilgi sağlamamı kabul ve beyanda ederim.

Yetkisiz bir şekilde başvuruda bulunabilirim üzerine kanuna aykırı veya uygun bir şekilde yetiştirilirse onaylanmanıza sizin mi ve sizin şirketinizin ve ilgili kişilerle doğabileceklerinden beğenilmesini kabul edilebilirsiniz.

Çocukları veya vasisi olan kişiler için başvuruda bulunanlardan nüfus cüzdanı vesayet almanız gerekir.

Yazılı usulle yapacaksınız başvuru formunu doldurunuz:

Kişisel Veri Sahibi / Başkası Adına Başvuruda Bulunan Kişi

Adı Soyadı :

İmza :

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince "iş arayanlardan" menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
ElemanBulma.com %100 Güvenli Alışveriş Sunar

2017 © Elemanbulma.com da İş ilanı yayınla